BUTY, KRESKÓWKI I BIBLIOTEKA

  • 30.01.2014, 11:09
  • Edyta Babiarz
BUTY, KRESKÓWKI I BIBLIOTEKA
Po raz kolejny w pierwszą sobotę miesiąca Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w swe podwoje najmłodszych czytelników nie tylko po książki, ale także po dużą porcję dobrej zabawy.

Po raz kolejny w pierwszą sobotę miesiąca Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w swe podwoje najmłodszych czytelników nie tylko po książki, ale także po dużą porcję dobrej zabawy. Tym razem Biblioteka Malucha będzie się kręciła wokół butów, a Klub Książki i Ilustracji wokół postaci z kreskówek.

Maluszki rozpoczną zajęcia o godz. 10.00, ich starsi szkolni koledzy o godz. 12.00. Ci pierwsi będą się zmagać z zadaniami dotyczącymi obuwia, ci drudzy zaś poznają historię kreskówki, pierwszych postaci Disneya i proces powstawania kreskówek. Na dzieci czekają zadania sprawnościowe, plastyczne i umysłowe. Ze względu na duże zainteresowanie wymagane są wcześniejsze zapisy.

Można to zrobić osobiście w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym lub telefonicznie pod numerem 74 646 46 45.

Edyta Babiarz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe