MŁODZI SIATKARZE Z BIELAWY MISTRZAMI

  • 30.01.2014, 23:35
  • Admin TVS
MŁODZI SIATKARZE Z BIELAWY MISTRZAMI
Juniorzy Beewatec Bielawianki Bester Bielawa zostali Mistrzami Dolnego Śląska w siatkówce w sezonie 2013/2014. Nie będzie zatem dodatkowego dwumeczu z drugą Gwardią Wrocław, która ze względu na posiadanie swojego zawodnika w SMS Spała mogła skorzystać z takiej opcji, ale tego nie uczyniła.
Juniorzy Beewatec Bielawianki Bester Bielawa zostali Mistrzami Dolnego Śląska w siatkówce w sezonie 2013/2014. Nie będzie zatem dodatkowego dwumeczu z drugą Gwardią Wrocław, która ze względu na posiadanie swojego zawodnika w SMS Spała mogła skorzystać z takiej opcji, ale tego nie uczyniła. Tym samym o triumfie w rozgrywkach na Dolnym Śląsku decydowała runda zasadnicza, w której to młodzi siatkarze Bielawianki wręcz zdeklasowali pozostałe kluby wygrywając aż 12 spotkań na 14 rozegranych. Warto dodać, że za naszymi plecami uplasowały się kluby z dużo większymi tradycjami siatkarskimi jak Gwardia Wrocław i Victoria Wałbrzych, czy dużo bogatsze jak Cuprum Lubin. Jest to historyczny sukces dla naszego klubu i trenera Jarosława Duszy, który tak wspaniale przygotował naszych siatkarzy do sezonu. Sięgając do historii, to podobnej rangi osiągnięcie w 2006 roku pod wodzą Andrzeja Zemanka odnieśli nasi młodzicy, którzy zajęli drugie miejsce na Dolnym Śląsku i awansowali do rozgrywek centralnych, gdzie w Ćwierćfiałowym Turnieju zajęli dobre czwarte miejsce. Miejmy nadzieje, że nasi JUNIORZY pójdą za ciosem i powalczą także w Polsce o jak najwyższe pozycje. Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski odbędzie się w dniach 28.02-02.03.2014 w Jastrzębiu Zdrój lub w Częstochowie. Jeszcze raz gratulujemy trenerowi Jarosławowi Duszy i jego podopiecznym tak wspaniałego rezultatu i życzymy powodzenia na przełomie lutego i marca.
Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
HEYKA
HEYKA 31.01.2014, 11:30
JESTEŚCIE Z BIELAWY GÓRSKIEGO I EKOLOGICZNEGO MIASTA WIĘC ZE ZDROWIEM U WAS JEST SUPER NIZ GDZIE INDZIEJ TAKA JEST PRAWDA ,WIĘC NIE DAĆ ...Y Z WARSZAWKĄ LICZY SIĘ TYLKO MISTRZOSTWO. OWLS MISTRZ POLSKI, MŁODE PIŁKARKI WYGRANA W POLSCE NA TURNIEJU ORLIKA . WIĘC NIE DAC CIAŁA

Pozostałe