APETYT NA NARTY

  • 07.02.2014, 09:49
  • Edyta Babiarz
APETYT NA NARTY
31 stycznia 2014r. dzieci z Przedszkoli Językowych „Europejska Akademia Dziecka” w Dzierżoniowie i Bielawie rozpoczęły sezon narciarski w Ośrodku „Na Stoku” w Rzeczce.

31 stycznia 2014r. dzieci z Przedszkoli Językowych „Europejska Akademia Dziecka” w Dzierżoniowie i Bielawie rozpoczęły sezon narciarski w Ośrodku „Na Stoku”  w Rzeczce.

Miejsce jest idealne dla początkujących małych narciarzy, którzy debiutują w uprawianiu  nowej dla nich dyscypliny sportowej. Przedszkolaki pod opieką wykwalifikowanych instruktorów  rozgrzewały się powoli i oswajały ze śniegiem. Trzeba było opanować technikę turlania i odpowiedniego upadania żeby nie zrobić sobie krzywdy. Po takiej zaprawie szusowanie było dużo łatwiejsze i przyjemne.  Przedszkolaki  opanowały szybko zjeżdżanie na pontonach.

Po sportowych wyczynach „narciarze” rozsiedli się w restauracji. Naleśniki z czekoladą i dżemem oraz herbata z cytryną smakowały wyjątkowo.

Wprawdzie nieco zmęczone, ale zadowolone i pełne wrażeń dzieci wróciły do swoich placówek.  Wyjazdy na narty będą odbywać się w każdy piątek, aż do zakończenia sezonu.

Edyta Babiarz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe