RARYTAS DLA NARZECZONYCH

  • 17.02.2014, 15:02
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
RARYTAS DLA NARZECZONYCH
Jak zaplanować wyjątkową uroczystość jaką jest ślub i wesele? Na jaką kreację powinna zdecydować się przyszła panna młoda, a jaki garnitur powinien kupić pan młody? Co z salą, kapelą i tortem? Na te i wiele innych pytań przyszłe pary małżeńskie mogły uzyskać odpowiedzi odwiedzając Galerię TwierdzaJak zaplanować wyjątkową uroczystość jaką jest ślub i wesele? Na jaką kreację powinna zdecydować się przyszła panna młoda, a jaki garnitur powinien kupić pan młody? Co z salą, kapelą i tortem? Na te i wiele innych pytań przyszłe pary małżeńskie mogły uzyskać odpowiedzi odwiedzając Galerię Twierdza Kłodzko.

Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Babcia
Babcia 18.02.2014, 18:52
Do Galerii pojechałam zobaczyć modelki, a wśród nich mpją Wnuczkę. Byłam, podziwiałam prezentowane suknie, przepięknie udekorowane torty i całą otoczkę wystroju weselnego. Było warto zobaczyć.

Pozostałe