KREW ZA KWIATY

  • 20.02.2014, 14:11
  • Katarzyna Krzak
KREW ZA KWIATY
Klub Honorowych Dawców Krwi przy Placówce Straży Granicznej w Kłodzku wraz z Komendantem tamtejszej Placówki organizuje akcję "Dzień kobiet - krew za kwiaty".

 

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Placówce Straży Granicznej w Kłodzku wraz z Komendantem tamtejszej Placówki organizuje akcję "Dzień kobiet - krew za kwiaty". 3 marca br. w godzinach od 10.00 do 14.00 w Placówce w Kłodzku przy ul. Wyspiańskiego 2, będzie można oddać krew na ten szczytny cel. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podarować ten najcenniejszy z płynów, ratujący życie człowieka. Celem tego szczytnego przedsięwzięcia jest pomoc drugiemu człowiekowi i rozpowszechnianie ruchu krwiodawstwa jako przykładu i zachęty dla innych.

Żródło: chor. SG Anna Galon Rzecznik Prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe