ZBIÓRKA KRWI NA DZIERŻONIOWSKIM RYNKU

  • 24.02.2014, 08:11
  • Katarzyna Krzak
ZBIÓRKA KRWI NA DZIERŻONIOWSKIM RYNKU
Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie, to jest gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To DAR ŻYCIA … Niech dawcy krwi, którym należy się wdzięczność wszystkich, będą coraz liczniejsi we wszystkich częściach świata”- Jan Paweł II.

„Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie, to jest gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To DAR ŻYCIA … Niech dawcy krwi, którym należy się wdzięczność wszystkich, będą coraz liczniejsi we wszystkich częściach świata”- Jan Paweł II.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Dzierżoniowie organizuje akcję honorowego oddawania krwi. Poboru krwi dokonywać będą wyspecjalizowane zespoły z Wojewódzkiego Punktu Krwiodawstwa we Wrocławiu. Wszystkich, którzy chcieli by pomóc, zapraszamy 25 lutego 2014r na dzierżoniowski Rynek gdzie będzie można oddać krew w mobilnym, specjalistycznym autobusie Stacji Krwiodawstwa. Akcja odbędzie się w godzinach od 09:00 do 14:00. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem zamieszkania.


Źródło: Klub HDK przy KPP Dzierżoniów

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 24.02.2014, 19:11
popieram akcje sama oddawalam krew przez 30 lat wciagnelam w to moje dzieci i ich rodziny

Pozostałe