MOUNT VENTOUX ZDOBYTE

  • 04.03.2014, 11:39
  • Katarzyna Krzak
MOUNT VENTOUX ZDOBYTE
Zawodniczki klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Monika Kopińska, Paulina Cywińska, Paula Guz i Natalia Mielnik wraz z trenerem Mariuszem Mazurem przebywały na zgrupowaniu sportowym we Francji w miejscowości Saint Martin d’Ardeche w dniach 07.02-23.02.2014 roku .

Zawodniczki klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Monika Kopińska, Paulina Cywińska, Paula Guz i Natalia Mielnik wraz z trenerem Mariuszem Mazurem przebywały na zgrupowaniu sportowym we Francji w miejscowości Saint Martin d’Ardeche w dniach 07.02-23.02.2014 roku . Dziewczyny wykonały cykl ciężkich treningów siłowych, które zaowocują w zbliżającym się sezonie szosowym. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie. Pan został zrealizowany w 110%. Dla zawodniczek klubu były to pierwsze kilometry wykonane na rowerach szosowych. Najlepszym i najprzyjemniejszym treningiem jaki udało się wykonać na obozie było dwukrotnie zdobycie legendarnej góry wyścigu Tour de France czyli Mount Ventoux-1912m.n.p.m. Humory na szczycie były dobre pomimo wykonanej bardzo ciężkiej i solidnej pracy. Dodatkowo dziewczyny wraz z trenerem uczestniczyły w treningu kolarskim z grupą z Marsylii i przejechały wiele kilometrów w dobrym tempie po okolicznych wzgórzach.

 Źródło: Natalia Mielnik 

 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.03.2014, 21:12
no to nic nie zostało tylko start TdF dla kobiet.super

Pozostałe