ROZMOWA Z PATRYKIEM WILDEM Z OBYWATELSKIEGO DOLNEGO ŚLĄSKA

  • 07.03.2014, 14:20
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
ROZMOWA Z PATRYKIEM WILDEM Z OBYWATELSKIEGO DOLNEGO ŚLĄSKA
Co zyskują Dolnoślązacy na nowej koalicji w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego? Co na roszadach zyska ODŚ a co Platforma? Czy osłabienie partyjnej pozycji Protasiewicza zagrozi koalicji? Jakich zmian możemy się jeszcze spodziewać? O tym w rozmowie z Patrykiem Wildem, wiceprezesem ODŚ?


Co zyskują Dolnoślązacy na nowej koalicji w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego? Co na roszadach zyska ODŚ a co Platforma? Czy osłabienie partyjnej pozycji Protasiewicza zagrozi koalicji? Jakich zmian możemy się jeszcze spodziewać? O tym w rozmowie z Patrykiem Wildem, wiceprezesem stowarzyszenia Obywatelski Dolny Śląsk.

Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 08.03.2014, 22:26
W POwiecie dzierżoniowskim to samo... i w radzie i w zarządzie... i nie ważne co, ale kto...
Gość
Gość 08.03.2014, 17:11
Jedynie posłanka Monika Wielichowska nie wdaje się w partyjniactwo i współpracuje ze wszystkimi samorządami dla naszego wspólnego dobra , niezależnie od sympatii partyjnych. Dlatego Obywatelski Dolny Śląsk i tacy posłowie mają poparcie
Gość
Gość 07.03.2014, 22:26
Nareszcie coś dla ludzi, partie (w tym przoduje PO) myślą o własnych stołkach-
przykład - korupcja polityczna z karpacza za nasze pieniądze
Gość
Gość 07.03.2014, 18:35
Obywatelski Dolny Śląsk to właściwy wybór. Kłodzko i powiat kłodzki jest przykładem ile miasto Kłodzko traci na partyjniactwie PO w tym powiecie. Zamiast PO współpracować , robi wszystko , aby storpedować wszystkie działania burmistrza , na czym tracą mieszkańcy w imię partyjnego interesu tych co nie są u władzy w Kłodzku. Precz z partyjniactwem na szczeblu co najmniej GMINY, MIASTA i POWIATU.
Gość
Gość 07.03.2014, 15:16
temat nie istnieje , nie przejedziesz sie ani obwodnicą do jodłownika - ani koleją do dzierzoniowa. widac ze nie jestes z bielawy i strzelasz same pudła . jezeli cos region zyska to obwodnice dzierzoniowa przy granicy z pieszycami oraz nowy dworzec. i koniec wiekszych tematów.

Pozostałe