WAŁBRZYCH PRZYWITA DZIECI ŚWIATA

  • 11.03.2014, 13:27
  • Edyta Babiarz, fot. Sławek Przerwa, fot. Piotr Kuna
WAŁBRZYCH PRZYWITA DZIECI ŚWIATA
Po raz pierwszy w Wałbrzychu rusza program Brave Kids! Młodzi artyści różnych kultur i narodowości przyjadą do Polski w połowie czerwca. Chcesz ich gościć? Przyjdź na spotkanie 15 marca i dowiedz się więcej!


Po raz pierwszy w Wałbrzychu rusza program Brave Kids! Młodzi artyści różnych kultur i narodowości przyjadą do Polski w połowie czerwca. Chcesz ich gościć? Przyjdź na spotkanie 15 marca i dowiedz się więcej!

Inspirujące warsztaty, spotkania z wyjątkowymi artystami i niezapomniane doświadczenia. Brave Kids w Wałbrzychu to jedyna i niepowtarzalna okazja, by poznać egzotyczne kultury i ich małych przedstawicieli.

 

- Brave Kids oddaje głos niezwykłym dzieciom. Pełnym energii i twórczej pasji. Często pochodzącym z zanikających tradycji i krajów dotkniętych poważnymi problemami. To możliwość spotkania grup artystycznych z różnych części świata, ale również doskonała okazja dla naszych dzieci, by poznać i zrozumieć odmienność – mówi Magdalena Sawicka, koordynator Brave Kids w Wałbrzychu.

 

W trakcie poprzednich edycji Brave Kids odwiedziły Wrocław, Szczecin, Krośnice, Łódź, Warszawę i Puszczykowo. Teraz przyjadą do Wałbrzycha. Przez dwa tygodnie mieszkańcy będą mogli podziwiać niezwykle barwne spektakle, parady, pokazy. Dodatkowo liderzy, czyli wybitni praktycy pracy z dziećmi, którzy przyjadą wraz z poszczególnymi grupami, będą prowadzić debaty otwarte dla publiczności.

 

Okazji do obcowania z Brave Kids będzie wiele. Ci, którzy pragną stać się częścią projektu, mogą zaoferować dzieciom schronienie, rodzinne ciepło i opiekę. Do udziału w programie jest zapraszanych ok. 20 rodzin. które zechcą gościć dzieci przez dwa tygodnie. W tym celu 15 marca w Restauracji „Biała Sala” w Szczawnie Zdroju odbędzie się specjalne spotkanie informacyjne. Gośćmi będą rodziny z Wrocławia, które już przyjmowały odważne dzieci. Opowiedzą o swoich doświadczeniach i o tym, jak zmieniło się ich życie po udziale w programie. Zdjęcia i filmy z poprzednich edycji projektu pokażą wałbrzyszanom, jak ich miasto zmieni się w czasie pobytu wyjątkowych gości.

 

 

 

Spotkanie organizacyjne – Brave Kids w Wałbrzychu

15 marca 2014 r., godz. 16.00

Restauracja „Biała Sala”, ul. Kościuszki 21, Szczawno Zdrój.

Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wałbrzycha!

 

 

Koordynator projektu w Wałbrzychu:

Magdalena Sawicka

[email protected]

(+ 48) 881 459 551

 

 

Kontakt dla mediów:

Anita Nowak

PR EXPERT

[email protected]

(+ 48) 512 198 870

 

 

Edyta Babiarz, fot. Sławek Przerwa, fot. Piotr Kuna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe