ROWEROWE OTWARCIE SEZONU

  • 19.03.2014, 12:47
  • Admin TVS
ROWEROWE OTWARCIE SEZONU
W imieniu organizatorów zapraszamy 12 kwietnia 2014 na rowerowe otwarcie sezonu na Masywie Ślęży. Masyw Ślęży jest stosunkowo niewielki, a jego maksymalna wysokość to raptem 718 m n.p.m, jednak jego położenie pośród zupełnie płaskich pól i równin czyni go zupełnie wyjątkowym.

W imieniu organizatorów zapraszamy 12 kwietnia 2014 na rowerowe otwarcie sezonu na Masywie Ślęży. Masyw Ślęży jest stosunkowo niewielki, a jego maksymalna wysokość to raptem 718 m n.p.m, jednak jego położenie pośród zupełnie płaskich pól i równin czyni go zupełnie wyjątkowym. Trudność i długość tras potrafi tutaj naprawdę przyjemnie zaskoczyć. Techniczne ścianki i długie sekcje najeżone kamieniami już na Was czekają. Ślęża jest idealnym miejscem na rozpoczęcie rowerowego sezonu, bo śnieg topi się tu dużo szybciej i wcześniej niż w Sudetach. Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki dojazd, to tylko 30km od Wrocławia i autostrady A4.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Sulistrowiczkach na ulicy Słupickiej / Zielone Wzgórze 1

Harmonogram:
- 08:00 otwarcie biura zawodów
- 10:00 start zawodów
- 18:00 planowane zakończenie i rozdanie nagród

Wpisowe:
- 50 zł płatne do trzech tygodni przed zawodami, liczy się data wpływu na konto – Ślęża do 21 marca
- 70 zł płatne do dwóch dni przed zawodami, liczy się data wpływu na konto – Ślęża do 10 kwietnia
- 100 zł płatne w dniu zawodów w biurze organizatora

Dane konta organizatora znajdują się w regulaminie.

WAŻNE: Pomiar czasu będzie realizowany za pomocą czytników RFID, które trzeba kupić w biurze zawodów. Cena za czytnik oraz za numer wynosi 20 zł. Zegarek wraz z numerem będzie przypisany zawodnikowi na cały sezon.

Więcej informacji pojawi się bezpośrednio przed zawodami.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe