MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SZCZĘŚCIA

  • 20.03.2014, 12:15
  • Katarzyna Krzak
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SZCZĘŚCIA
Każdy ra­nek da­je szansę na to, by wie­czo­rem móc po­wie­dzieć: to był szczęśli­wy dzień! Na dzień 20 marca przypada Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Czym dla Państwa jest szczęście?

Każdy ra­nek da­je szansę na to, by wie­czo­rem móc po­wie­dzieć: to był szczęśli­wy dzień! Na dzień 20 marca przypada Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Czym dla Państwa jest szczęście? Od kilku miesięcy ludzie na całym świecie nucą piosenkę Pharrella Williamsa pt. Happy. Słuchając jej i oglądając teledysk od razu na naszych twarzach pojawia się uśmiech. TV Sudecka idąc myślą przewodnią znanego muzyka również podejmie się trudu stworzenia własnego teledysku do tego utworu. Życzymy Państwu samych szczęśliwych dni!!

 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe