ŁATWIEJSZE PRZEJAZDY GRUPOWE W PKP INTERCITY

  • 21.03.2014, 12:11
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
ŁATWIEJSZE PRZEJAZDY GRUPOWE W PKP INTERCITY
Będzie łatwiej, szybciej i bez wychodzenia z domu. PKP Intercity uruchomiło specjalną aplikację dla pasażerów podróżujących w grupie. Wniosek składa się przez Internet, a czas jego rozpatrzenia to maksymalnie 5 dni.

Przejazd grupowy pociągiem PKP Intercity to atrakcyjna cenowo propozycja dla tych, którzy podróżują w grupie co najmniej 11 osobowej. Na każde 20 osób jedna jest uprawniona do bezpłatnego przejazdu.

W ubiegłych latach wniosek na taki przejazd należało złożyć w formie papierowej w kasie. Teraz wystarczy wejść na stronę http://przejazdygrupowe.intercity.pl/ i wypełnić formularz. Najwcześniej można to zrobić na 90, a najpóźniej na 14 dni przed planowanym wyjazdem. Czas rozpatrywania wniosku to maksymalnie 5 dni roboczych.

Każdego roku przewozimy kilkaset tysięcy pasażerów podróżujących w zorganizowanych grupach. Są to głównie dzieci oraz młodzież wyjeżdżające na wakacje czy ferie. E-wniosek znacznie usprawni obsługę klientów. Od momentu uruchomienia aplikacji przyjęliśmy już ponad 900 zgłoszeń – mówi Zuzanna Szopowska, rzecznik prasowy PKP intercity.

***

Jak korzystać z aplikacji?

Wystarczy:

1. Zarejestrować się lub zalogować na stronie http://przejazdygrupowe.intercity.pl/

2. Wypełnić elektroniczny wniosek (wzór wniosku poniżej) i kliknąć przycisk „Zapisz”.

3. W przypadku pozytywnego rozpatrzeniu wniosku należy wydrukować „Kartę przejazdu grupy” – logując się wcześniej na swoje konto w aplikacji.

4. Bilety należy wykupić - we wskazanej we wniosku kasie PKP Intercity - najpóźniej na 7 dni przed terminem wyjazdu. 

Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Toponadto
Toponadto 22.03.2014, 12:45
Skorzystam, gdy czas "rozpatrywania wniosku" skróci się do kilkunastu minut, zapłacony (oczywiście przez Internet) bilet będzie do odebrania na dowolnej stacji, a lepiej jeszcze - u konduktora właściwego pociągu. PKP i innym naszym przewoźnikom daleko do sprawności, rzetelności i jakości usług dyliżansów z czasów Dickensa.

Pozostałe