JANUSZ GUZDEK NALEPSZYM STAROSTĄ W WOJEWÓDZTWIE

  • 26.03.2014, 15:35
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
JANUSZ GUZDEK NALEPSZYM STAROSTĄ W WOJEWÓDZTWIE
Blisko 50 tysięcy głosów oddano na starostę dzierżoniowskiego, Janusza Guzdka, w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na najlepszego starostę na Dolnym Śląsku. Oznacza to, że dzierżoniowski samorządowiec wygrał konkurs, pokonując starostę milickiego i lubańskiego.
Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Guzdek
Guzdek 07.04.2014, 21:08
Najlepszy starosta... a powyżej 100 proc. negatywnych komentarzy... wymowne...
Gostek
Gostek 28.03.2014, 09:02
Dać mu widły i niech wraca tam skąd przyszedł - na pole.
Gość
Gość 28.03.2014, 08:47
Panie Guzek, pan się nadajesz... ale do pchania karuzeli.
Gość
Gość 28.03.2014, 07:46
Janusz Chałabała Guzdek - tak go zwą
Gość
Gość 28.03.2014, 07:46
mówią o nim Krasnal Chałabała:)
Gość
Gość 27.03.2014, 12:18
kłamca i ś..., wyborcy nie dadzą się nabrać na te pseudo zaszczyty, już niedługo zejdziesz ze sceny ł... d...?
Gość
Gość 27.03.2014, 00:03
Plebiscyt to zasłanianie swoich słabości... Bierny, mierny, ale wierny koalicji która go jeszcze popiera..
Gość
Gość 27.03.2014, 00:03
Tępi Bielawę, na polecenie Grzebielucha, gra tak, jak mu koalicja przygra na skrzypkach, bo każdy sprzeciw powoduje pozbawienie go stołka przez rządzącą koalicję. Biedny i nieszczęśliwy i pewnie nie śpi spokojnie i często ma nocne koszmary...
Gość
Gość 26.03.2014, 23:39
To ten, co buduje Ddz kosztem Bielawy, przenosząc wiele instytucji do Ddz i odmawiając wespół ze służalczymi radnymi z B-wy symbolicznej złotówki na budowę dróg.I tak, jak napisał gość wyżej "NAJLEPSZY W TĘPIENIU BIELAWY".
Gość
Gość 26.03.2014, 23:27
Najlepszy..., ale chyba w tępieniu Bielawy. Mały ciałem i mały duchem
Gość
Gość 26.03.2014, 19:48
Najlepszy? To ponury żart! Człowiek małego formatu.Polityk żaden.
Gość
Gość 26.03.2014, 19:26
Kupcie mu szable jak Smolarzowi
Gość
Gość 26.03.2014, 19:04
Panie Guzdek proszę się przyznać ile osób zostało w to zaangażowanych. Zastraszani ludzie musieli wysyłać smsy
Gość
Gość 26.03.2014, 18:49
Chyba w donosach
Gość
Gość 26.03.2014, 18:21
Najlepszy ale w głosowaniu na smsy, sporo kasy wydał za ten sukces, jak to się mówi okupił to dużym wysiłkiem nakładu pracy przy wysyłaniu smsów.

Pozostałe