KUDOWSKA MAJÓWKA 2014

  • 14.04.2014, 13:01
  • Admin TVS
KUDOWSKA MAJÓWKA 2014
Gmina Kudowa Zdrój zaprasza serdecznie na Kudowską Majówkę 2014. W tym roku w dniach 2 i 3 maja w Małym Parku, pomiędzy kudowskim aquaparkiem i sanatorium Polonia.

Gmina Kudowa Zdrój zaprasza serdecznie na Kudowską Majówkę 2014. W tym roku w dniach 2 i 3 maja w Małym Parku, pomiędzy kudowskim aquaparkiem i sanatorium Polonia, przygotowaliśmy dla Państwa koncerty, quizy, zabawy dziecięce i wiele innych atrakcji.  2 maja odbędzie się „Majówka Mineralna” z pokazem „Tańczących Słowianek” ze Słowacji, Mistrzostwami Ziemi Kłodzkiej w Piciu Wody Mineralnej z cennymi nagrodami rzeczowymi i finansowymi, wieczornym koncertem ZBIGNIEWA WODECKIEGO oraz pokazem laserowo multimedialnym poświęconym 10 – leciu naszego miasta i kraju w Unii Europejskiej. 3 maja będzie miał miejsce Festiwal Miasta Europejskiego Kudowa – Nachod, na który zapraszają obie partnerskie gminy, świętujące również 10 – lecie podpisania umowy o współpracy. W programie koncerty chórów Sta Allegro z Kudowy i Hron z Nachodu, defilada i układy taneczne nachodskich mażoretek,  pokaz kulinarny kuchni polskiej i czeskiej z DEGUSTACJĄ dla publiczności oraz wieczorne koncerty rockowych zespołów Grans /Polska/ i Heebie Jeebies /Czechy/. Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY. Zapraszamy serdecznie!

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe