PRZED NAMI GALERION 2014

  • 16.04.2014, 16:22
  • Admin TVS
PRZED NAMI GALERION 2014
Dla uzdolnionych artystycznie osób niepełnosprawnych z terenu Dolnego Śląska organizujemy już III Dolnośląski Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych– GaleriON 2014.

Dla uzdolnionych artystycznie  osób niepełnosprawnych z terenu Dolnego Śląska  organizujemy już  III Dolnośląski Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych – GaleriON 2014. Od  24 marca do 15 maja przyjmowane są zgłoszenia do wystaw regionalnych , które tym razem odbędą się w Lubinie, Świdnicy, Wołowie oraz Kamiennej Górze. Zaplanowane na czerwiec wystawy i koncerty przygotowane zostaną przez regionalne centra i ośrodki kultury z myślą o wyjątkowo uzdolnionych Dolnoślązakach. Pokażemy talenty,  które zasługują na wypromowanie. We wrześniu we Wrocławiu czeka nas Finał Laureatów – zobaczymy i usłyszymy wyjątkowe  dzieła plastyczne , literackie, fotografie, filmy, prezentacje muzyczne i wokalne, a nawet etiudy taneczne i małe formy teatralne.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdziecie na stronie www.galerion.pl  oraz na stronie Urzędu Marszałkowskiego www.dolnyslask.pl  w zakładce (NIE)PEŁNOSPRAWNI 

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe