ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO

  • 22.04.2014, 10:59
  • Admin TVS
ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO
27 kwietnia zapraszamy na motocyklowe rozpoczęcie sezonu na Twierdzy Kłodzko, godz. 14.30 (ul. Grodzisko 1). Impreza ta odbywa się w ramach II Pielgrzymki Motocyklistów Dolnego Śląska do Wambierzyc z udziałem przeszło 200 jednośladów.

27 kwietnia zapraszamy na motocyklowe rozpoczęcie sezonu na Twierdzy Kłodzko, godz. 14.30  (ul. Grodzisko 1). Impreza ta odbywa się w ramach II Pielgrzymki Motocyklistów Dolnego Śląska do Wambierzyc z udziałem przeszło 200 jednośladów. Zapowiadamy wiele atrakcji: koncerty zespołów rockowych, zabawy i konkursy z wiedzy o ruchu drogowym z cennymi nagrodami, pokazy walk rycerskich, zaplecze gastronomiczne i wiele innych atrakcji.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe