KOLEJ DLA BIELAWY?

  • 30.04.2014, 16:08
  • admin TVS
KOLEJ DLA BIELAWY?
W środę 30 kwietnia na terenie byłej stacji kolejowej Bielawa Wschodnia odbywała się konferencja prasowa w ramach Akcji Społecznej Kolej dla Bielawy.
W środę 30 kwietnia na terenie byłej stacji kolejowej Bielawa Wschodnia odbywała się konferencja prasowa w ramach Akcji Społecznej Kolej dla Bielawy.

admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 22.05.2014, 20:43
ja wam kupie wagon obiecuje
Gość
Gość 08.05.2014, 00:13
Kolej fajna rzecz ale i koszt niemaly Trzeba było duzo wczesniej sie zabrac za temat jak jeszcze tory były do Srebnej Gory Wteczas bylby sens jakis A tak to czarno widze by ten pomysl wypalil
Gość
Gość 05.05.2014, 18:26
Propaganda sukcesu, wybory się zbliżają i wszyscy co raz bardziej aktywni się robią, a kolej dla Bielawy to dobra trampolina tzw. obywatelska niby, dobrze skomentowane przez telewizję
Gość
Gość 04.05.2014, 09:34
Chyba do Łagiewnik w 40 min!
Gość
Gość 04.05.2014, 08:36
Za kilka lat do Wrocławia będziemy dojeżdżać z Bielawy samochodem w 40 min max. z kolei raczej nikt nie będzie korzystał, bo sam dojazd do stacji zajmie z 10 min i pytanie jak tam dojechać? Samochodem bo autobusu nie ma, albo na piechotę, a stacje leżą na uboczu, więc pomysł nietrafiony, tym bardziej, że wydawanie takiej kwoty mija się z celem, lepiej najpierw pozyskać środki i zrobić infrastrukturę pod turystykę u nas w górach, a nie popylać banialuki przed wyborami.
Gość
Gość 03.05.2014, 22:00
Na przebudowę k-8 nie ma co liczyć.Za kilka lat wyjazd do Wrocławia to będzie igranie ze śmiercią,lub stracimy około 2-godzin na dojazd do centrum! Zastanówmy się!!!
2xgość
2xgość 03.05.2014, 18:20
Do gościa z 12.38. Grupa inicjatywna chce się podczepić pod konkretny projekt związany z rozwojem tras kolejowych a nie mający nic wspólnego z komunikacją autobusową.
Dla przykładu jak nasz burmistrz wynalazł projekt budowy drogi w okolice swojego domu to nie jest możliwe budowa drogi w innej części Bielawy.
Gość
Gość 03.05.2014, 12:38
Dziwna sprawa, bo komunikacja pada, a tutaj taki hajs w kolej pchać ? to lepiej w drogi i jakieś nowe autobusy, nie ze szrotu z Niemiec. Jak kolej to i dojazd by się przydal i jakiś tam dworzec, a stacja to na uboczu jest i nie wiem czy w ogóle wieczorami by ktoś korzystał, by była nowa miejscówka dla tych co im się nudzi na mieście. Jeszcze jakby to chodziło i jakąś trasę do Świdnicy a tu do DDZ, gdzie prawie z buta można się puścić. Ale idą wybory trzeba coś robić
Gość
Gość 02.05.2014, 21:19
P. Pachura, strasznie się pan ostatnio błaźni. Najpierw ta wpadka na zbiorniku Sudety z wysadzeniem "beczki" teraz ten reportaż. W Bielawie idzie nowe. Koniec rządów R. Dźwiniela
jest bliski i tym samym pana reżimowej telewizji.
Gość
Gość 02.05.2014, 21:13
Co Ty człowieku piszesz powyżej za brednie!!! Nie wiem czy tak tępy jesteś, czy naprawdę nieświadomy. Jakie referendum w sprawie sprzedaży zbiornika jak zbiornik nigdy nie był miasta tylko syndyka. Zbiornik nigdy nie był miasta tylko wcześniej zakładów Bieltex, więc pisząc coś takiego, sam pokazujesz, że nie wiesz o czym piszesz, aż się pisać nie chce w odpowiedzi na takie brednie, ale też głupoty samowolnie uważam zostawić nie wolno bo się udziela innym,
Gość
Gość 02.05.2014, 19:20
Dzieki naprwde nie ma znaczenia do jakego ugrpowania nalerzy elita rzadzaca lewa ,prawa strona rozowi czerwoni.kzyzacy misi kolorwi itd jest duzo przykadow ze nitylko partie platfory obyatelskieej zrobili cos dobrego dla miasta to zalezy od czlowieka czy napawde chce cos zminic czy tez udac wilkiego Mesjasza prororoka obiecaac cos okrasc miasto I dowidzenia.Bardzo duzy blad owczesnego zarzadcy Bielawy tm. pana Ryszarda dlaczego nie zorganizowal referendum dla mieszkanccow Bielawy I nie spytal ich czy napwde chca zeby nasze jezioro zostalo sprzedane slaskiemu przedsibiorcy za ta taka owa kwote przecierz to nasz majatek ,moj ojciec iini budowali te jezioro I dlaczego jeden zdrugim idiotom oszacowuje wartosc tego majatku taka a zachwile cenna jest zupelnie inna .Dlaczego pan bumistrz nie wystawia do przetargu swojego majatku za 1 z byc moze ma do zofrowania na sprzedarz swoja garderobe lcznie z bilizna moze ktos kupi.Naprawde dosc juz Ryskow Dyzokow, Pysikow,Konface I Benc miasto powinno powolac zarzad komisaryczny ktory by otpowiadol za wszystko itd...
Gość
Gość 02.05.2014, 15:29
bla bla bla, pewnie jeden i ten sam komentuje złośliwie, a tendencyjne pytanie red. Pachury to że nie miał prawa się spytać, czy kandyduje na burmistrza ten Pan? Bo innego tu pytania nie słyszę. Świat się kończy jak waszym zdaniem to złośliwość. Moim zdaniem to oszustwo ze strony tego Hałaczkiewicza, że niby taki zaangażowany i społecznik, a pewnie Pachura ma rację, że się za chwilę okaże, że jest kandydatem na burmistrza bo gdyby tak nie było to by z pewnością tego nie powiedział w komentarzu.
Gość
Gość 02.05.2014, 15:07
Dość już nieudolnych rządów postkomunisty R.D.. Dość już zadłużania Bielawy! Czas zmienić gospodarza na wykształconego i uczciwego, np. P.Hałaczkiewicza lub dr J. Mesjasz.
Gość
Gość 02.05.2014, 15:03
Nieprofesjonalizm red. Pachury oraz tendencyjność pytań, a potem złośliwy komentarz świadczą jak bardzo jest uwikłany w popieranie Dźwiniela. Ciekawe ile TVS dostaje z kasy miasta za tę stronniczość?
Gość
Gość 02.05.2014, 10:25
Ale się jadu tu ulewa, pewnie sami uczestnicy konferencji z niezadowolenia jadą po tv, a prawda jest niestety bolesna i nie da się tak po prostu oczu zamydlić, że po władzę by się chciało sięgnąć, a tu lipa
Gość
Gość 02.05.2014, 08:10
Dać mu wódki jezioro za 2 złote sprzedał św. mikołaj
Gość
Gość 02.05.2014, 07:31
Prawda !!!
Gość
Gość 01.05.2014, 18:16
Mzonki ,bajki,kielbasa wyborcza,itd kolejnego kandytata na burmistrza.Bielawa nie powionna miec zadnego bumistrza strata czsu i szkoda panstwoych piniedzy Nasze miasto nie mialo szczescia do burmistrzow ja tez pamietam jak jezdzily pocagi byly zaklady pracy I jezioro.miasto tetnilo zyciem byly restalracje kina ktore funkcjonowaly noca itd A co teraz coraz jest coraz gorzej nawet autobusy pks miedzy Dzierniow ,Bielawa Wroclaw sa zawieszone Dosc juz mesjaszy I tylko wsyd ludzie otpoweiedzialni za zamkniecie zakladow pracy powini byc osadzeni jak I ci co sa odpowiedzialni za smieszny przetarg za 2 zl naszego jeziora juz dosc tego zeby koleny kanytat przychodzil do wkladzy po to zeby sie wypchac mieszek I dosic juz rozkradania mijatku mieszkancow Bielawy spadamy spadamy coraz nizej degradacja miasta totalna ...
Gość
Gość 01.05.2014, 15:47
Pachura pojechałeś po całości, dobra inicjatywa. Czego jest taka cisza ze zbiornikiem.
Było jezioro i nie ma! Wiem ze będziesz bronił Ryśka i zrobisz wszystko żeby kolejny raz przyłożysz się do jego wygranej. Czas na zmiany Rysiek twoj czas się skończył!!!
Czas na zmiany
Czas na zmiany 01.05.2014, 13:14
Pachura ma info, że ten Patryk będzie kandydował? Ciekawe czy ma info, że Grzebieluch stał za wypompowaniem wody ze zbiornika? I, że za parę tygodni ta, pożal się Boże, kandydatka ogłosi jak to się z Buczkami dogadała i odzyskała dla Bielawy zbiornik. A potem ona wygra, Buczki dostaną parę ładnych hektarów gruntu, a doktorek będzie rządził tym miastem. I nic to, ze PełO zachowała się jak strażak, co gasi to co podpalił. Takimi aferami się zajmijcie! Jak chcecie wiedzieć więcej to pojedźcie do Dzierżoniowa i Dobrocina... Tam o tym mówią.

Pozostałe