X MAJÓWKA SREBRNOGÓRSKA

  • 02.05.2014, 09:54
  • Admin TVS
X MAJÓWKA SREBRNOGÓRSKA
Już po raz X, z okazji 1 Maja w Srebrnej Górze odbyła się uroczysta Srebrna Reaktywacja . Z racji jubileuszu była to wyjątkowa impreza. Tradycyjnie z Przełęczy Srebrnej wyruszył pochód 1-majowy, który przeszedł przez miasto w towarzystwie Orkiestry Górniczej z Nowej Rudy.
Już po raz X,  z okazji 1 Maja w Srebrnej Górze odbyła się uroczysta Srebrna Reaktywacja . Z racji jubileuszu była to wyjątkowa impreza. Tradycyjnie z Przełęczy Srebrnej wyruszył pochód  1-majowy, który przeszedł przez miasto w towarzystwie Orkiestry Górniczej z Nowej Rudy. W czasie pochodu nie zabrakło oryginalnych strojów z minionych lat, transparentów propagandowych oraz zabytkowych pojazdów. Najbardziej zwariowane projekty zostały zauważone i nagrodzone. Koniec pochodu i jednocześnie rozpoczęcie całej imprezy nastąpił na głównym placu tzw. „szachownicy”. Na plenerowej scenie zagrały lokalne gwiazdy muzyczne. W programie były również przemówienia, konkursy z nagrodami, i muzyka do tańca.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 02.05.2014, 17:44
zjazd ludzi psychicznych
Gość
Gość 02.05.2014, 14:12
smierc komunie

Pozostałe