KTO WYGRA W DZIERŻONIOWIE?

  • 05.05.2014, 18:48
  • Admin TVS
KTO WYGRA W DZIERŻONIOWIE?
Metą w Dzierżoniowie zakończy się 9 maja pierwszy etap kolarskiego wyścigu „Szlakiem Grodów Piastowskich”.

Metą w Dzierżoniowie zakończy się 9 maja pierwszy etap kolarskiego wyścigu „Szlakiem Grodów Piastowskich”. Kolarzy z Polski, Czech, Japonii, Niemiec, Austrii, Węgier i Portugalii będzie można na żywo oglądać w naszym mieście oraz w TVP Sport i TVP Wrocław.

Szlakiem Grodów Piastowskich to najstarszy i najbardziej dziś znaczący wieloetapowy wyścig kolarski rozgrywany na Dolnym Śląsku. Od wielu lat rozpoczyna się on od kryterium ulicznego. Po ściganiu czasowym w Legnicy kolarze wyjadą na dolnośląskie drogi.

Pierwszy etap wyścigu rozpocznie się w Świdnicy i zakończy w Dzierżoniowie (9 maja). Następnego dnia kolarze rywalizować będą na trasie Złotoryja-Polkowice. Ostatni dzień „Grodów” to znów jazda ulicami miasta, tym razem w Polkowicach.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe