WOJTEK KARPIERZ MISTRZEM MAKROREGIONU

W niedzielę 11 maja w Zielonej Górze odbył się wyścig MTB o Puchar Prezydenta tego miasta, który był zarazem Mistrzostwami Makroregionu Młodzików w kolarstwie MTB.

W niedzielę 11 maja w Zielonej Górze odbył się wyścig MTB o Puchar Prezydenta tego miasta, który był zarazem Mistrzostwami Makroregionu Młodzików w kolarstwie MTB. Dla kategorii młodzik jest to jedna z najważniejszych imprez w sezonie. Wojtek pewnie zwyciężył w makroregionie zajmując pierwsze miejsce. W klasyfikacji open zajął drugie miejsce. Drugi był GRUSZCZYŃSKI Piotr (LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE) a trzeci PONIATOWSKI Daniel UKS CENTRUM NOWA RUDA. Na 12 miejscu uplasował się Wiśniewski Wiktor, 21 był Eryk Kaczor a 24 był Gasztecki Robert. Nasi młodzicy pokazali dobrą formę sportową, zajmując wysokie miejsca. Wyniki  te świadczą o ich potencjale i możliwościach sportowych. Wielkie gratulacje!!

Dziękujemy  serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!