JARMARK ŚREDNIOWIECZNY NA ZAMKU GRODNO

  • 13.05.2014, 18:46
  • Admin TVS
JARMARK ŚREDNIOWIECZNY NA ZAMKU GRODNO
Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim w dniach od 17 do 18 maja 2014 roku, zamieni się w tętniącą życiem osadę podczas JARMARKU ŚREDNIOWIECZNEGO.

Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim w dniach od 17 do 18 maja 2014 roku, zamieni się w tętniącą życiem osadę podczas JARMARKU ŚREDNIOWIECZNEGO. Wszyscy przybyli na tą imprezę będą mieli możliwość przeniesienia się w odległe czasy średniowiecza, a także możliwość obejrzenia pokazów tanecznych, walk rycerskich i wystaw rzemieślniczych, uczestniczenia w inscenizacjach historycznych oraz licznych grach i zabawach. Gorąco polecamy i zapraszamy do Zamku Grodno w Zagórzu Śląskim.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe