OTWARTE DRZWI W "AZYLU"

  • 14.05.2014, 16:35
  • Admin TVS
OTWARTE DRZWI W "AZYLU"
Schronisko dla zwierząt „Azyl” w Dzierżoniowie zaprasza na drugą edycję Dni Otwartych. W dniach 24-25 maja będzie można bezpłatnie adoptować czworonożnego przyjaciela i jeszcze otrzymać dla niego wyprawkę.

Schronisko dla zwierząt „Azyl” w Dzierżoniowie zaprasza na drugą edycję Dni Otwartych. W dniach 24-25 maja będzie można bezpłatnie adoptować czworonożnego przyjaciela i jeszcze otrzymać dla niego wyprawkę (smycz, karmę, obrożę, adresówkę). Pieski z aktualną książeczką zdrowia, odrobaczone, wysterylizowane i odpchlone, będzie można oglądać od godz. 10.00 do 16.00. Przyjdź, może z którymś się zaprzyjaźnisz i ofiarujesz mu dom i swą miłość? Organizatorzy przewidzieli dla odwiedzających dodatkowe atrakcje: loterię fantową, malowanie twarzy dla dzieci i poczęstunek.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe