HAPPY BIELAWA - DRUGI DZIEŃ ZDJĘĆ

  • 24.05.2014, 16:15
  • admin TVS
HAPPY BIELAWA - DRUGI DZIEŃ ZDJĘĆ
Za nami drugi dzień wspaniałej zabawy przy realizacji "HAPPY BIELAWA". Oto fragment tego co udało nam się nagrać wczoraj i dziś.
Za nami drugi dzień wspaniałej zabawy przy realizacji "HAPPY BIELAWA". Oto fragment tego co udało nam się nagrać wczoraj i dziś.


admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 08.06.2014, 14:22
kurde no ja miałem tą solówkę
marta
marta 31.05.2014, 00:27
ale super, podoba mi sie ta piosenka i tak sprawia ze sie czlowiek usmiecha i jest happy, bedzie super filmik
BB
BB 30.05.2014, 17:34
ale świetne :D
Gość
Gość 29.05.2014, 20:50
zapowiada sie dobrze :) podoba mi sie
Gość
Gość 29.05.2014, 11:20
Duzo sie dzieje w Bielawie i wielki plus za to wszystkim zaangazowanym.
Gość
Gość 25.05.2014, 23:43
Jakies pojebusy znowu szukają dziury w całym, fajna zabawa i nich sobie będzie kto chce jak z Bielawy i w Bielawie to ma być
Gość
Gość 25.05.2014, 23:32
znajomości? układy...
Gość
Gość 25.05.2014, 22:11
no niestety , w Bielawce wszystkie opłacalne biznesy opieraja sie na " starych znajmościach"...
Gość
Gość 25.05.2014, 15:05
Oczywiście nie mogło się obyć bez reklamy kameleona, swój swego zawsze wspiera
radek
radek 25.05.2014, 08:39
Czekam na efekt końcowy bo zapowiada się ciekawie.
NartyBielawa :)
NartyBielawa :) 24.05.2014, 21:45
Super :D 3mamy kciuki :D
Sabina
Sabina 24.05.2014, 20:51
super!!
tubylec
tubylec 24.05.2014, 20:36
a gdzie Dzwindziel? tez powinien byc "happy" ze tyle milionow zarobil i na dodatek zbiornik zalatwil
Gość
Gość 24.05.2014, 20:02
Super. Fajnie by było gdyby G2 brało w tym udział :)
Gość
Gość 24.05.2014, 18:51
Widze ze Tv Sudecka bedzie miała te same kłopoty co TVN Warszawa ze ten helikopterek z kamerka
Gość
Gość 24.05.2014, 18:43
Początek filmu to chyba kalkulatorem był nagrywany. :) Ogólnie pomysł naprawdę fajny na promocje miasta w Polsce i nie tylko. Powodzenia ! ;)
Gość
Gość 24.05.2014, 18:12
srac na dzierzoniow
Bielawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
Gość 24.05.2014, 17:10
Bielawa robi a co z Dzierżoniowem? Może by tak też Sudecka pomyślała o tym?
Gość
Gość 24.05.2014, 17:07
super zabawa, też tak chcę
Gość
Gość 24.05.2014, 16:38
ekstra, widać, że zawodowstwo, tak trzymać!!!!!

Pozostałe