W POSZUKIWANIU NIEODKRYTEJ HISTORII

  • 26.05.2014, 11:39
  • admin TVS
W POSZUKIWANIU NIEODKRYTEJ HISTORII
Po raz kolejny na naszym terenie gościł Bartosz Rdułtowski, historyk, publicysta, właściciel wydawnictwa "Technol". W swoich książkach zajmuje się takimi tematami jak między Kompleks Riesse i nieodkryte historie z tym związane.
Po raz kolejny na naszym terenie gościł Bartosz Rdułtowski, historyk, publicysta, właściciel wydawnictwa "Technol". W swoich książkach zajmuje się takimi tematami jak między Kompleks Riesse i nieodkryte historie z tym związane. Przypomnijmy, że film realizowany przez naszą telewizję pt: "Tajemnice Riese" w dużej mierze wspierany był merytorycznie właśnie przez Pana Bartka. 


admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jo
jo 30.05.2014, 18:51
Tv Sudety -nagrajcie film o podziemiach w Bielawie za szkołą leśną ,pod Kościołem na Placu Kościelnym w Jodłowniku za zakładem.
Witold
Witold 28.05.2014, 10:12
A Ty nie czerpiesz zysku? Człowieku narcystyczny proszę daj spokój....
;)
;) 26.05.2014, 12:21
Tajemnice Riesse zabrali ruscy do ZSRR

Pozostałe