SESJA RADY MIEJSKIEJ BIELAWY

  • 29.05.2014, 13:44
  • admin TVS
SESJA RADY MIEJSKIEJ BIELAWY
W środę 28 maja w sali narad Urzędu Miejskiego w Bielawie odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej. W części uroczystej dokonano odsłonięcia tablicy pamiątkowej ze zdjęciami wszystkich radnych 6 kadencji.
W środę 28 maja w sali narad Urzędu Miejskiego w Bielawie odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej. W części uroczystej dokonano odsłonięcia tablicy pamiątkowej ze zdjęciami wszystkich radnych 6 kadencji.


admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 31.05.2014, 11:12
Trudno mówić, że w 1989 roku o w pełni wolnych wyborach. Wolne w pełni były wyłącznie do Senatu, do Sejmu już nie, bo wcześniej ówczesna władza z PZPR na czele zapewniła sobie 65% miejsc w Sejmie.
Gość
Gość 30.05.2014, 09:24
Ja również
Gość
Gość 30.05.2014, 08:21
popieram twoje zdanie
Gość
Gość 30.05.2014, 07:21
Burmistrz dał plamę na całej linii. Za jego głupie wojny z Buczkami teraz miasto ma płacić, czyli my bielawianie. Strach przed przegranymi wyborami za pół roku tak go obleciał, że teraz dogada się nawet z diabłem, by tylko zostać na stołku.
Dziwię się ogromnie tym 11 radnym, że poparli ten bardzo nie mądry gest burmistrza i wydanie w ciągu roku za samą roczną dzierżawę zbiornika aż 600 tys. zł i naprawy urządzeń i dróg przy nim (ok. 800 tys. zł). Za tę kwotę mogła Bielawa w 2006 r. być WŁAŚCICIELEM zbiornika! Ale burmistrz postanowił inaczej.
Tej władzy i tym 11 radnym mówimy: DOŚĆ TAKIEJ NIEGOSPODARNOŚCI!
W listopadzie bielawianie przy urnach wyborczych pokażą wam, gdzie jest wasze miejsce. Na pewno nie w Radzie Miasta i w Urzędzie Miasta.
Gość
Gość 30.05.2014, 07:17
Burmistrz dał plamę na całej linii. Za jego głupie wojny z Buczkami teraz miasto ma płacić, czyli my bielawianie. Strach przed przegranymi wyborami za pół roku tak go obleciał, że teraz dogada się nawet z diabłem, by tylko zostać na stołku.
Dziwię się ogromnie tym 11 radnym, że poparli ten bardzo nie mądry gest burmistrza i wydanie w ciągu roku za samą roczną dzierżawę zbiornika aż 600 tys. zł i naprawy urządzeń i dróg przy nim (ok. 800 tys. zł). Za tę kwotę mogła Bielawa w 2006 r. być WŁAŚCICIELEM zbiornika! Ale burmistrz postanowił inaczej.
Tej władzy i tym 11 radnym mówimy: DOŚĆ TAKIEJ NIEGOSPODARNOŚCI!
W listopadzie bielawianie przy urnach wyborczych pokażą wam, gdzie jest wasze miejsce. Na pewno nie w Radzie Miasta i w Urzędzie Miasta.
Gość
Gość 29.05.2014, 23:05
Brzydko śmierdzi mi ta dzierżawa dla Buczka. To indolencja panującej Władzy. Ciekawski - dobrze zapytałeś.
Gość
Gość 29.05.2014, 19:56
Robiłeś badania czopku rysia bez matury?
Ciekawski
Ciekawski 29.05.2014, 19:46
Nie kumam.50 tysi miesięcznie dla Buczka za jezioro!!Ile w takim razie kosztowałby mnie bilet na basen kryty gdyby miasto zechciało dopłacać te 50 tysięcy miesięcznie do biletów każdego korzystającego z basenu?? 2 może 3 złocisze i to przez cały rok a na jeziorku sezon ile potrwa 2 i pół miesiąca??
Gość
Gość 29.05.2014, 19:42
99 % mieszkańców prosi o wodę w Zbiorniku Sudety,aby latem można było
się wykąpać , jak to załatwił Burmistrz to 1 % malkontentów mówi,że po co to ?
Więc kogo ma słuchać Burmistrz tych niezadowolonych ?
Dla nich im gorzej w Bielawie , to zaczynają czuć swoją szansę by
dopchać się do koryta .
Gość
Gość 29.05.2014, 19:40
9 % mieszkańców prosi o wodę w Zbiorniku Sudety,aby latem można było
się wykąpać , jak to załatwił Burmistrz to 1 % malkontentów mówi,że po co to ?
Więc kogo ma słuchać Burmistrz tych niezadowolonych ?
Dla nich im gorzej w Bielawie , to zaczynają czuć swoją szansę by
dopchać się do koryta .
Gość
Gość 29.05.2014, 18:14
To Pan Buczek zrobi świetny interes na ryśku.
Gość
Gość 29.05.2014, 18:03
A sluchales/las tego co mowili na koncu, czy tylko dupa klapiesz po klawiaturze?
Gość
Gość 29.05.2014, 17:56
A umowie z Panem Buczkiem ani słowa?
Gość
Gość 29.05.2014, 17:54
RYSIEK POJECHAŁ NA UROCZYSTOŚCI POGRZEBOWE JARUZELSKIEGO ?

Pozostałe