NATALIA MIELNIK NA PODIUM W PUCHARZE POLSKI

  • 04.06.2014, 20:11
  • Admin TVS
NATALIA MIELNIK NA PODIUM W PUCHARZE POLSKI
Natalia Mielnik z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła III miejsce w IV serii Pucharu Polski w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 84 km, rozgrywanego 1 czerwca 2014 roku w Jarosławcu.

Natalia Mielnik z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła III miejsce w IV serii Pucharu Polski w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 84 km, rozgrywanego 1 czerwca 2014 roku w Jarosławcu. Miejsce to zajęła po finiszu z peletonu, który dogonił ją 500 metrów przed metą. Ucieczka pod koniec dystansu wyścigu z Anną Plichtą i Karoliną Karasiewicz kosztowała ją zbyt wiele sił i na finiszu ciężko było powalczyć o zwycięstwo. W peletonie po wykonaniu zadań taktycznych przyjechały nasze dziewczyny: Paula Guz, Monika Kopińska, Paulina Cywińska.  Wśród juniorek Dorota Przęzak była 9. Nasze kolarki jechały zespołowo, kontrolowały przebieg wyścigu i cały czas jechały aktywnie z przodu peletonu. Wyścig wygrała Wilkos Katarzyna TKK Pacyfic Toruń. W trakcie wyścigu elity kobiet na trasę wyruszyły juniorki młodsze. Tutaj po finiszu  z peletonu po pokonaniu 54km 25 miejsce zajęła Weronika Laszkiewicz a 38 była Sandra Traczyk. Wyścig juniorek młodszych wygrała Olivija Balaisyte (El-Eko-Sport)

Dzień wcześniej odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas, rozgrywane w Darłowie. Na dystansie 17km rywalizowała elita kobiet. Tutaj najlepiej spisała się Paula Guz, zajmując 6 miejsce. Paulina Cywińska była 13. W rywalizacji juniorek Dorota Przęzak zajęła 13 miejsce. W rywalizacji juniorek młodszych na dystansie 10km 38 miejsce zajęła Weronika Laszkiewicz a 40 była Sandra Traczyk. Zwyciężyła litwinka Balaisyte Olivija z klubu  El-Eko-Sport.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe