UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ W BIELAWIE

  • 07.06.2014, 16:38
  • Zbigniew Kukiełka
UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ W BIELAWIE
W sobotę 7 czerwca o godzinie 10 w sali Teatru Robotniczego w Bielawie, odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej z okazji jubileuszu, 90-lecia Nadania Praw Miejskich Bielawie.

W sobotę 7 czerwca o godzinie 10 w sali Teatru Robotniczego w Bielawie, odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej z okazji jubileuszu, 90-lecia Nadania Praw Miejskich Bielawie.

Zbigniew Kukiełka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 15.06.2014, 01:07
Czy p. Ewa Glura dostała Honorowego za plenery malarskie???? Matko komu przedzielono honorowego??? TYm honorom i odznaczeniom nie ma końca już nie ma komu cco przydzielać!!!
Gość
Gość 15.06.2014, 01:03
Nie rozumiem co takiego zrobił związek emerytów i rencistów ze został honorowym obywatelem? Czyżby kryteria były aż tak niskie?
Gość
Gość 11.06.2014, 07:17
Lesio wystruga sobie szabelkę z drzewa, przecież dorabia w tartaku, w tym jak się jedzie na Jodłownik.
Gość
Gość 10.06.2014, 08:12
dotknął rysia "berłem"?
Gość
Gość 09.06.2014, 11:03
Czy tu się głowy ścina?
Czy zjedli tu Murzyna?
Czy leży tu Madonna?
Czy tu jest jazda konna?

Tak się skojarzyło po zdjęciu, he, a pamięta ktoś, kto to śpiweał?
Gość
Gość 09.06.2014, 07:29
pobawili się pajace bez matury za kasę podatnika
Gość
Gość 08.06.2014, 23:53
Gratulacje dla Pana Stróżyka i Dźwiniela. Bardzo elegancko przygotowana sesja.
Gość
Gość 08.06.2014, 01:31
Pierwszą szablą Jana Kilińskiego uhonorowano papieża Jana Pawła II w 1999 r. Dziesięć lat później szablę otrzymał prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski. Tak więc nasz burmistrz znalazł się doborowym towarzystwie, 368 osób, które dotąd szablę tę otrzymało. Gratulacje !!!
Gość
Gość 08.06.2014, 00:55
Pożyjemy, zobaczymy. A "Poloneziaki" zachwyciły.
Gość
Gość 08.06.2014, 00:33
Mieszkancy już nie są zainteresowani tą wladzą! Uff! nareszcie1..czas na zmiany!
Gość
Gość 07.06.2014, 18:22
Dlaczego tak mało relacji z występów dzieci? To przecież taki miły punkt programu.
Bielawianka
Bielawianka 07.06.2014, 18:14
Gratulacje dla wyróżnionych, szczególnie dla Pana Burmistrza. Oj! Szabla to dopiero teraz będzie potrzebna !!!

Pozostałe