UDANY WYSTĘP ZAWODNIKÓW JUNIORA DZIERŻONIÓW

  • 09.06.2014, 09:26
  • Admin TVS
UDANY WYSTĘP ZAWODNIKÓW JUNIORA DZIERŻONIÓW
W sobotę 7 czerwca w Luboniu odbył się turniej „ OPEN MMA „ w którym zawodnicy rywalizowali w formule brazylijskiego jiu jitstu bez kimon NO – GI.

W sobotę 7 czerwca w Luboniu odbył się turniej  „ OPEN MMA „ w którym zawodnicy rywalizowali w formule brazylijskiego jiu jitstu bez kimon NO – GI. MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW w zawodach reprezentowali Patryk Ciszewski, Oskar Tkaczewski , Andrzej Zajączkowski, Marcin Gudz oraz Norbert Warchoł. Był to bardzo owocny wyjazd dla naszych zawodników gdyż każdy z nich uplasował się na podium. Najlepiej z naszych reprezentantów zaprezentował się Marcin Gudz który zdobył w kat. -85,49kg białe pasy złoty medal. W finale pokonał swojego klubowego kolegę Oskara Tkaczewskiego który wywalczył srebrny medal. Drugi medal z takiego kruszcu zdobył Norbert Warchoł w kat. -73,49 kg purpurowych pasów. Brązowe medale w turnieju wywalczyli Patryk Ciszewski oraz Andrzej Zajączkowski którzy rywalizowali w kategorii białych pasów – 79,49 kg.

Zarząd MULKS JUNIOR DZIERZONIÓW chciałby podziękować firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna oraz firmie EL MONT  z Dzierżoniowa beż których wsparcia udział w zawodach nie doszedłby do skutku. Dziękujemy również za codzienną pomoc w funkcjonowaniu naszego klubu.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Roman
Roman 09.06.2014, 14:22
Znając Andrzeja i Marcina trzeba zawsze w nich wierzyć

Pozostałe