WENUSJANKI ZAWŁADNĄ WROCŁAWIEM

  • 10.06.2014, 08:05
  • Admin TVS
WENUSJANKI ZAWŁADNĄ WROCŁAWIEM
Kobiety odważnie kroczące przez życie, stające przed kolejnymi wyzwaniami, aktywne, przedsiębiorcze. Inspirujące, pełne pasji, pomysłów.

Kobiety odważnie kroczące przez życie, stające przed kolejnymi wyzwaniami, aktywne, przedsiębiorcze. Inspirujące, pełne pasji, pomysłów. Od lat prowadzą własne biznesy, motywują, wspomagają, wspierają, realizują pasje i zarażają optymizmem innych. Wenusjanki po raz kolejny spotykają się w stoli Dolnego Śląska.

Na drugim spotkaniu Wenusjanki gościły Gabrielę Antczak, mająca ponad 14-letnie doświadczenie w budowaniu i realizacji strategii marketingowych w branży FMCG. Wśród prelegentek pojawiłą się także Katarzyna Obara – Kowalska – przez kilkanaście lat będąca dziennikarką telewizyjną oraz Maja Popović, której malarskie prace można znaleźć w kilku kolekcjach m.in.: w Grecji, Singapurze czy USA.

Na trzecim już spotkaniu w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town inspirować i motywować w wyjątkowej atmosferze będą: Tatiana Jachyra – pochodząca z Wrocławia fotografka i fotoreporterka, jeżdżąca po świecie z Martyną Wojciechowską i Dominiką Kulczyk, realizująca sesje fotograficzne polskich gwiazd i autorka "Wieczerzy" - niezwykle śmiałego obyczajowo, erotycznego thrillera i tomiku poezji pełnego nienawiści i pożądania - "Historie pisane nocą"; Agnieszka Katyńska – znana Wrocławianom z prowadzenia sklepu z wyselekcjonowaną i nietuzinkową odzieżą – KokoRoko Styl, projektowania własnych kolekcji i organizowania pokazów mody „It’s my time” z udziałem pełno i niepełnosprawnych modelek. Izabela Torres, prowadząca Agencję Artystyczną Nona i instruktorka tańców kubańskich.

- Celem naszych spotkań jest integracja aktywnych i przedsiębiorczych kobiet na Dolnym Śląsku, zarówno tych, które osiągają sukcesy zawodowe jak i tych spełniających swoje prywatne pasje. Chcemy służyć stworzeniu płaszczyzny do wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet, aktywnie uczestniczących w życiu społecznym i publicznym, zarażających pasją i uśmiechem, jak i promocji pozytywnych wzorców i interesujących, lokalnych inicjatyw – mówi Agnieszka Pająk, koordynatorka spotkań Wenusjanek we Wrocławiu.

Wenusjanki to bezpłatne spotkania i o możliwości uczestnictwa nie decyduje zasobność portfela. Do tej pory łącznie wzięło w nich udział ponad 1200 kobiet w spotkaniach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Kielce czy Trójmiasto). Projekt rozwija się i już ma swoją kolejną inicjatywę z praktycznych umiejętności biznesowych.

Myślę, że potrzebujemy kobiet, ich kreatywności i innowacyjności, a pełna sala na każdym poprzednim spotkaniu jest wspaniałym dowodem na to, że są wśród nas kobiety, których historie mogą stać się inspiracją dla innych kobiet do tego, by brać los we własne ręce, podejmować odważne decyzje i konsekwentnie dążyć do celu – dodaje Paulina Kiryk, druga z koordynatorek spotkań.

Najbliższe spotkanie Wenusjanek, 16 czerwca 2014, jest całkowicie bezpłatne.

Obowiązują na nie zapisy.

Można to zrobić drogą mailową pod adresem: [email protected]

O programie i atrakcjach wrocławskiego spotkania będzie można dowiedzieć się więcej na stronie www.wenusjanki.com.pl

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 10.06.2014, 19:20
Kobiety kochajace gorace klimaty,srednia temperatura na powierzchni Wenusa to ok. 460*C :D

Pozostałe