ZAGINIONE: KAMILA KAMIŃSKA I IZABELA SKOWROŃSKA

  • 13.06.2014, 17:05
  • Admin TVS
ZAGINIONE: KAMILA KAMIŃSKA I IZABELA SKOWROŃSKA
Kamila Kamińska lat 14 zam. Dzierżoniów I Izabela Skowrońska lat 16 zam. Bielawa, 11 czerwca około godziny 18:40 wychowanki Domu Dziecka w Piławie Górnej oddaliły się z Ośrodka i do tej pory nie powróciły do placówki.

Kamila Kamińska lat 14 zam. Dzierżoniów I Izabela Skowrońska lat 16 zam. Bielawa, 11 czerwca około godziny 18:40 wychowanki Domu Dziecka w Piławie Górnej oddaliły się z Ośrodka i do tej pory nie powróciły do placówki, nie kontaktowały się również z rodziną. Kamila Kamińska w dniu zaginięcia ubrana była w koszulkę na ramiączkach koloru różowego z koronką, czarne krótkie spodenki, trampki koloru zielonego. Rysopis: wzrost około 170 cm, średnia budowa ciała, brązowe włosy do ramion. Izabela Skowrońska ubrana była krótkie spodenki koloru czerwonego, biała koszulka na ramiączkach, białe buty sportowe Rysopis: wzrost: około 160 cm, szczupła budowa ciała,czarne włosy do ramion.

Policja wraz z rodzinami zaginionych apeluje do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Kamili Kamińskiej i Izabeli Skowrońskiej lub posiadają  jakiekolwiek informacje dotyczące ich zaginięcia  o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym tel. 74-832-22-00 (07) bądź pod numer alarmowy policji 997. Wszystkim osobom, które pragną zachować anonimowość zapewniamy dyskrecję.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lala
Lala 09.07.2020, 15:16
Koleś masz kuźwa jakiś problem . Będe mówiła to co mi sie podoba . I mnie nie strasz . Ja bynajmniej mówie prawde jak jest .
Izabela
Izabela 25.07.2018, 15:52
Co to kogo interesuje że ktoś poszedł z domu dziecka . Zajmijcie się swoją *** a nie czyjąś i będzie dobrze a nie
Izabela Skowrońska
Izabela Skowrońska 25.03.2016, 21:03
Wiecie co jesteście beznadziejni. To była nasza sprawa czy uciekliśmy czy nie. I co z tego że miałam wypadek , to było dawno i czuje sie normalnie a dziecko to juz mój problem a nie wasz !! A dom dziecka i wszystkie dzieci to fałszywe osoby. A ci którzy napisali normalnie to wam dziękuję.
Gość
Gość 16.06.2014, 11:07
Drogi adminku Proszę mi sie odwalić od Pani Milenki! Napisz coś o sobie a nie o mojej Pani! Pilnuj lepiej swojego zadka! Zrozumiane!!!!!! Mam nadzieje ze jest to proste do zrozumienia!
Gość
Gość 16.06.2014, 09:50
..
Gość
Gość 15.06.2014, 19:17
Hahahaha
Gość
Gość 15.06.2014, 17:52
Pani Milenka jest bardzo dobra osoba i rowniez nas dobrze wychowuje bo chce dla nas jak najlepiej ! Wiec prosze nie wypowiadac sie na temat pani Milenki !
Gość
Gość 15.06.2014, 14:44
jedna z nich uczestniczyła w wypadku, o którym było głośno pod koniec sierpnia 2012, na szewskiej w Bielawie zginęły wtedy 3 osoby, ona i kierowca przeżyli, miała wtedy z 14 lat, była pod wpływem alkoholu i w ciąży więc sami sobie dopowiedzcie co to za osoba.
Kacper
Kacper 15.06.2014, 02:04
Dzisiaj je widziałem (chyba bo widziałem je z daleka) na ulicy słowiańskiej, wchodziły do pewnego domu
A.U
A.U 14.06.2014, 23:50
LOL wchodze na facebooka a tu widze moja stara sasiadka kolezanka z podwórka taka akcja jestem w szoku.
Gość
Gość 14.06.2014, 23:32
Trochę dyscypliny nikomu nie zaszkodzi, a tym bardziej rozwydrzonym małolatom,co im sie w głowach przewraca......przynajmniej wyjdą na ludzi....Tak,że gówniażeria słuchać ,robić i jeszcze raz,słuchać i robić...no....
Gość
Gość 14.06.2014, 19:37
Byłam w tym domu dziecka, więc wiem jak tam jest.P.Milena stara się jak tylko może aby na bidulu niczego nie brakowało i żeby teren domu dziecka wyglądał ładnie. siedzi tam 24/H wychowuje te dzieciaki żeby nie zeszły na zła drogę. to ze karze tym dzieciakom czasami chwasty powyrywać czy pozamiatać plac to nic złego. sama też nie siedzi cały czas za biurkiem tylko jak trzeba to zapieprza!nikt nie ma prawa mówią o niej i o wychowawcach złego słowa bo to naprawdę dobrzy ludzie.
Gość
Gość 14.06.2014, 19:37
Byłam w tym domu dziecka, więc wiem jak tam jest.P.Milena stara się jak tylko może aby na bidulu niczego nie brakowało i żeby teren domu dziecka wyglądał ładnie. siedzi tam 24/H wychowuje te dzieciaki żeby nie zeszły na zła drogę. to ze karze tym dzieciakom czasami chwasty powyrywać czy pozamiatać plac to nic złego. sama też nie siedzi cały czas za biurkiem tylko jak trzeba to zapieprza!nikt nie ma prawa mówią o niej i o wychowawcach złego słowa bo to naprawdę dobrzy ludzie.
pp
pp 14.06.2014, 19:15
Ja dla mnie to mało zaginione właśnie w Tesco były i uciekły
Gość
Gość 14.06.2014, 17:13
iza skowronska miala wypadek? ale to nie ta... jest jeszcze inna iza skowronska w bielawie? tamta inaczej wyglada niz ta na zdjeciu? o co chodzi???
Iza
Iza 03.09.2019, 20:55
Przepraszam ale to ja mam na imie Izabela Skowrońska i tak to ja mialam wybadek i to ja jestem na tym zdjeciu z kamińską . Bylam w domu dziecka i nie wspominam go dobrze . Moze tego nie widac ale nie stety .
Gość
Gość 14.06.2014, 15:35
Oby się szybko znalazły,nikt niewie dlaczego ućekły:(
Gość
Gość 14.06.2014, 14:24
Poszły zarobić trochę kasy jako dziewczyny do ........ wiadomo czego Po paru dniach wrócą
aga
aga 14.06.2014, 13:02
Pani Milena je znajdzie hahaha ma swoje sposoby :D
Gość
Gość 14.06.2014, 11:07
Hmm ostatnio dosc czesto bywaly na Dobrocinie... i wracaly po 16 do Dzierzoniowa
Gość
Gość 14.06.2014, 10:54
Kara? A kto powiedział że jest to kara? Ona poprostu zamiast organizować zajęcia itp całą placówkę wysyła do tego zajęcia. To jest chyba jej jedyna metoda wychowawcza oraz wielki wrzask.

Pozostałe