ZAKOŃCZYŁA SIĘ AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

  • 23.06.2014, 13:21
  • Admin TVS
ZAKOŃCZYŁA SIĘ AMATORSKA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ
Zakończona została Amatorska Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn. W meczu o 3 miejsce pomiędzy Strażą Pożarną Dzierżoniów a LO 2 Dzierżoniów padł wynik 0:3

Zakończona została Amatorska Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn. W meczu o 3 miejsce pomiędzy Strażą Pożarną Dzierżoniów a LO 2 Dzierżoniów padł wynik 0:3 (17:25; 14:25; 18:25).  Podobny scenariusz miał miejsce w finale, gdzie drużyna Pieszyc pokonała LIDER SENIOR Dzierżoniów również stosunkiem 3:0 ( 25:17; 25:18; 25:23). Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy ambicji i woli walki, oraz zapraszamy na następną edycję Ligi, która rozpocznie się pod koniec września.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, a współfinansowana była ona ze środków otrzymanych z Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe