NOWE WŁADZE W KLUBIE BEEWATEC BIELAWIANKA BESTER BIELAWA

  • 29.06.2014, 19:48
  • Admin TVS
NOWE WŁADZE W KLUBIE BEEWATEC BIELAWIANKA BESTER BIELAWA
W sobotę 28-go czerwca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego Beewatec Bielawianka Bester Bielawa, na którym podsumowano czteroletnią kadencję ustępującego Zarządu, wybrano władze.

W sobotę 28-go czerwca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego Beewatec Bielawianka Bester Bielawa, na którym podsumowano czteroletnią kadencję ustępującego Zarządu, wybrano władze na kolejne cztery lata oraz podjęto nowe wnioski i uchwały członków klubu. Na Zebraniu pojawiło się 23 członków klubu, spełniając tym samym statutowy wymóg dotyczący prawomocności zebrania, dzięki obecności w nim co najmniej 50% wszystkich członków klubu. Na zebraniu pojawił się także przedstawiciel Władz Miasta w osobie wiceburmistrza Mariusza Pacha, który także przemówił do zebranych osób oraz wszyscy obecni trenerzy naszego klubu. Po przedstawieniu sprawozdań: z działalności klubu, finansowego oraz komisji rewizyjnej za okres 2010-2014 jednogłośnie udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi. Następnie spośród obecnych czlonków wyłoniono kandydatów do nowych władz klubu: Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej i w jawnych wyborach wybrano Władze na kolejną czteroletnią kadencję. Wśród Zarządu nastąpiła tylko jedna istotna zmiana - na członka Zarządu wybrano nauczyciela wychowania fizycznego z ZSO w Bielawie - Krzysztofa Felsztyńskiego. Z kandydowania na kolejną kadencję ze względu na sprawy zawodowe zrezygnował wiceprezes poprzedniej kadencji Andrzej Krogulski. Serdecznie dziękujęmy za owocnę wspólpracę Andrzejowi, który rezygnując zapowiedział przy wszystkich, że nie oddala sie od klubu i w dalszym ciągu będzie nas wspierał, ale nie będąc już we władzach. Nowy Zarząd ukonstytuował się tak samo jak cztery lata temu, tzn. prezesem klubu w dalszym ciągu jest Robert Chabiński, wiceprezesem Andrzej Zemanek, skarbnikiem Ambroży Ciesielski, sekretarzem i rzecznikiem Łukasz Gryś a członkami zarządu: Marian Stolarczyk, Mariusz Walczak, Grzegorz Cwalina oraz Krzysztof Felsztyński. Do Komisji Rewizyjnej wybrano: Tadeusza Dolińskiego (przewodniczący), Joannę Rochnę (sekretarz) i Krystynę Malczewską (członek). Na zakończenie zebrania podjęto kilka uchwał i wniosków, w tym m.in. zaproponowano stworzenie w jednej ze szkoł bielawskich klasy sportowej o profilu siatkarskim oraz utworzenie w klubie funkcji koordynatora ds. wyszkolenia młodzieży. Funkcję tą zgodził się objąć nasz trener młodzieży Jarosław Dusza co zostało jednogłosnie zatwierdzone przez wszystkich członków klubu obecnych a zebraniu. Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na Walnym Zebraniu za przybycie i zapraszamy za dwa lata na Zebranie Sprawozdawcze, a nowemu/staremu Zarządowi życzymy tyle samo wytrwałości i podejmowania efektywnych działań, tak jak przez ostatnie cztery lata.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe