Niedziela, 21.07.2019

SCHRONISKO ZYGMUNTÓWKA Z NOWĄ DUSZĄ

  • 08.07.2014, 16:49
  • admin TVS
SCHRONISKO ZYGMUNTÓWKA Z NOWĄ DUSZĄ
Po wielu latach Schronisko PTTK Zygmuntówka swoim wyglądem i klimatem wraca do czasów świetności.
Po wielu latach Schronisko PTTK Zygmuntówka swoim wyglądem i klimatem wraca do czasów świetności.


admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 27.10.2014, 05:55
Pyyyyszny bigos!!! Polecam.
RuShak
RuShak 16.09.2014, 16:55
Wreszcie w Górach Sowich zaczyna coś się dziać. Drgnęło i zmierza w dobrym kierunku. Inwestycja w wyciąg na Wielką Sowę, rozbudowa Rymarza, renowacja i nowe życie Zygmuntówki, coraz więcej szlaków dla narciarzy biegowych, w Jugowie powstała ciekawa pijalnie piwa (przeszło 60 gatunków), zaczynają zjeżdżać tu ciekawi ludzie, w dodatku niebawem powinna być gotowa do użytku nowa droga z Łagiewnik do Dzierżoniowa... Tak trzymać, G. Sowie długo pozostawały w uśpieniu, a mają potencjał :)
Zdobywca KGP
Zdobywca KGP 11.09.2014, 16:32
Życzę powodzenia, bo jeszcze chcę tam wrócić a mieszkam daleko bo w Białej Podlaskiej.
Marysia
Marysia 09.09.2014, 22:20
Piękne miejsce! Dobrze że wraca do życia!!! Przez ostatni rok nie jeździliśmy ale teraz nowi właściciele to osoby sympatyczne i widać że kochają to co robią! Niebawem znów zawitamy!!! Pozdrawiamy serdecznie i dzięki!!!
Justyna G-W
Justyna G-W 29.07.2014, 15:37
Świetny pomysł! Dzierżawca widać pozytywny człowiek i konkretny. Byłam tam ostatnio - świeżo, przyjemnie, rześko i hmm... aż chce się krzyczeć: "w górach jest wszystko co kocham". I tak właśnie jest tutaj! Dziękujemy Panie Andrzeju za działanie :)
Pozdrawiam
Gość
Gość 11.07.2014, 09:39
Moja ukochana Zygmuntówka
Gość
Gość 10.07.2014, 18:32
:) super
Gość
Gość 09.07.2014, 13:30
A jaki smaczny chlebek ze smalcem;) place lizac
Gość
Gość 09.07.2014, 11:30
Niezapomniane chwile ,wspomnienia z młodych lat , napewno odwiedze zeby powspomionac w niedlugim czasie , Marta
Gość
Gość 09.07.2014, 00:30
Wina proste i piwa w beczółkach same piękne wspomnienia młodzieńczych wariackich lat, a czasami i piwo w wiadrze się przywoziło
Gość
Gość 08.07.2014, 20:54
Oj co ja tam wyprawiałem w młodzieńczych latach same miłe wspomnienia
Gość
Gość 08.07.2014, 19:20
Pamiętam z dawnych czasów - fajne miejsce i miłe wspomnienia :)
Gość
Gość 08.07.2014, 17:28
W weekend na bank tam przyjdę sam zobaczyć i posmakować tej zachwalanej kuchni
Gość
Gość 08.07.2014, 17:09
Super, że ktoś się za to porządnie zabrał, tak trzymać !!!!!

Pozostałe