MUFLON MTB PRZED NAMI

  • 17.07.2014, 18:40
  • Admin TVS
MUFLON MTB PRZED NAMI
Już 2 sierpnia 2014 roku zapraszamy na III Otwarte Mistrzostwa Srebrnej Góry MUFLON MTB. Imprezę organizuje Srebrnogórska Grupa Rowerowa (SGR Srebrna Góra).

Już 2 sierpnia 2014 roku zapraszamy na III Otwarte Mistrzostwa Srebrnej Góry MUFLON MTB. Imprezę organizuje Srebrnogórska Grupa Rowerowa (SGR Srebrna Góra).  Meta zawodów zlokalizowana będzie na koronie  Fortu Donjon – najwyższej twierdzy warownej w Europie, w dzień startu oczywiście otwartej również dla turystów. Do przejechania będzie około 36km terenami leśnymi, po drodze zostanie zlokalizowany bufet regeneracyjny dla uczestników maratonu.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe