SPOTKANIA Z JAZZEM TRADYCYJNYM W KŁODZKU I POLANICY

  • 12.08.2014, 10:56
  • Admin TVS
SPOTKANIA Z JAZZEM TRADYCYJNYM W KŁODZKU I POLANICY
Zapraszamy 16.08.2014r w sobotę, na wyjątkową imprezę jazzu tradycyjnego w Kłodzku / Galeria Twierdza Kłodzko godz. 11.00 / i w Polanicy-Zdroju / Hotel „ Europa”.

Zapraszamy  16.08.2014r w sobotę, na wyjątkową imprezę jazzu tradycyjnego w Kłodzku / Galeria Twierdza Kłodzko godz. 11.00 / i w Polanicy-Zdroju / Hotel „ Europa” parada godz. 16.00 i Park Zdrojowy godz. 16.30 /. Imprezę już kolejny, 5-ty rok społecznie organizuje pełne twórczej pasji, Stowarzyszenie Inicjatyw Polanica-Zdrój. 16-go sierpnia będą zespoły i gwiazdy  jazzu nowoorleańskiego z Polski i Czech. Będą parady uliczne i gala w Polanicy-Zdroju z największą na świecie zespołową grą na tarkach. Przybywajcie z całymi rodzinami , z tarkami lub bez, na to wielkie święto jazzu tradycyjnego. To ten jazz stanowi  prawdziwe korzenie uniwersalnej muzyki „ do tańca i do różańca”  i jest dla ludzi wszystkich pokoleń. Impreza dostarcza uczestnikom niezapomnianych wrażeń i  promuje niepowtarzalnie urokliwą ziemię kłodzką z uzdrowiskami i mnóstwem atrakcji turystycznych. Bieżące informacje o imprezie na   www.sipolanica.strefa.pl

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe