PRZED NAMI IX DNI TWIERDZY KŁODZKIEJ

  • 12.08.2014, 11:00
  • Admin TVS
PRZED NAMI IX DNI TWIERDZY KŁODZKIEJ
Huk armat i wystrzałów z muszkietów od 9 lat towarzyszą największej bitwie rozgrywanej na przedpolach Twierdzy Kłodzkiej. Setki rekonstruktorów historycznych regimentów przyjedzie z wielu stron Polski, Czech i Niemiec, aby 16 sierpnia stoczyć bój o kłodzką fortyfikację.

Huk armat i wystrzałów z muszkietów od 9 lat towarzyszą największej bitwie rozgrywanej na przedpolach Twierdzy Kłodzkiej. Setki rekonstruktorów historycznych regimentów przyjedzie z wielu stron Polski, Czech i Niemiec, aby 16 sierpnia stoczyć bój o kłodzką fortyfikację. Oczywiście nie zabraknie mnóstwa wydarzeń towarzyszących IX Dniom Twierdzy Kłodzkiej: już jutro bowiem (7 sierpnia) początek świętowania rozpocznie koncert tanecznych zespołów folklorystycznych z Białorusi, Rumunii, Grecji i Polski. Poza tym podczas długiego sierpniowego weekendu zachęcamy do przyjazdu do Kłodzka i wzięcia udziału m.in. w: II Forum Tradycji, Jarmarku Fortecznym, Nocnym Zwiedzaniu Miasta z Dreszczykiem, Nocnym Zwiedzaniu Twierdzy, Filmowym Kanale Młynówki, II Kłodzkim Konkursie Piw Domowych.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe