ODDAJ KREW

  • 14.08.2014, 13:31
  • Admin TVS
ODDAJ KREW
Czas wakacji to czas odpoczynku ale także czas wzmożonego zapotrzebowania na krew. Wprawdzie Honorowi Dawcy Krwi zgłaszają się do oddania, ale ciągle jest ich za mało.
Czas wakacji to czas odpoczynku ale także czas wzmożonego zapotrzebowania na krew. Wprawdzie Honorowi Dawcy Krwi zgłaszają się do oddania, ale ciągle jest ich za mało. W okolicznych szpitalach wiele osób chorych czeka niecierpliwie na ten bezcenny lek, którego źródłem jest wyłącznie człowiek.  Mamy nadzieję, że apel w mediach sprawi, że ludzie dowiedzą się jak bardzo krew jest potrzebna.  Tego leku nie można kupić nigdzie i za żadne pieniądze. Tylko ludzka dobroć i wrażliwość na cierpienie drugiego człowieka pozwalają pozyskać ten bezcenny lek. Jeśli jesteś w wieku od 18 do 60 lat (oddający krew po raz pierwszy) do 65 lat czynny Krwiodawca,
-ważysz powyżej 50 kg.
-cieszysz się dobrym zdrowiem
-pragniesz pomóc drugiemu człowiekowi
-od ostatniego oddania krwi minęło 8 tygodni
zjedz lekkostrawny posiłek, zabierz dokument ze zdjęciem i numerem PESEL pozwalający stwierdzić tożsamość i zgłoś się do Centrum Krwiodawstwa w Wałbrzychu ul. B. Chrobrego 31 lub znajdź nas podczas jednej z wielu akcji wyjazdowych.
Sierpniowe akcje wyjazdowe to między innymi:
18 sierpnia - Kamienna Góra
19 sierpnia - Duszniki-Zdrój
20 sierpnia - Stronie Śląskie
21 sierpnia - Świdnica i Strzegom przed Intermarche
22 sierpnia - Dzierżoniów i Bystrzyca Kł. przed Intermarche
23 sierpnia - Nowa Ruda Słupiec prze Intermarche
25 sierpnia - Kamienna Góra i Ząbkowice Śl. przed Intermarche
26 sierpnia - Szczytna i Bielawa przed Intermarche
27 sierpnia - Bardo i Świdnica przed Intermarche
28 sierpnia - Świdnica i Dzierżoniów przed Intermarche
29 sierpnia - Dzierżoniów i Wałbrzych przed  Auchan
30 sierpnia - Szczawno-Zdrój przed marketem Makro
31 sierpnia - TOYOTA Wałbrzych (Ekiden)

przed marketami i w firmie TOYOTA akcje poboru krwi odbywać się będą w komfortowych warunkach w Ambulansie do poboru krwi. Szczegółowy plan Akcji Wyjazdowych znajdziesz na www.rckik.walbrzych.pl
Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe