ROZWÓJ SZPITALA POWIATOWEGO W DZIERŻONIOWIE

  • 20.08.2014, 16:45
  • admin TVS
ROZWÓJ SZPITALA POWIATOWEGO W DZIERŻONIOWIE
Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie w ostatnich latach intensywnie się rozwija i zmienia swój wizerunek - prowadzi liczne inwestycje, kupuje nowoczesny sprzęt medyczny oraz zwiększa zakres oferowanych usług.
Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie w ostatnich latach intensywnie się rozwija i zmienia swój wizerunek - prowadzi liczne inwestycje, kupuje nowoczesny sprzęt medyczny oraz zwiększa zakres oferowanych usług.


 
admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 27.08.2014, 14:12
Czego bym sobie życzyła jako pacjentka? uprzejmości i chęci pomocy ze strony pań pielęgniarek.Nie uprzejme ,opryskliwe,wymalowane jak na imprezę,natapirowane-tak to wygląda na dzień dzisiejszy.W szczególności panie na izbie przyjęć-to na pewno powinno się zmienić!
misiek
misiek 26.08.2014, 12:12
byłem z córką, miała krwiaka w pachwinie, pan "doktor" zakwalifikował ją do operacji na podstawie badaniu palcem ubrudzonym a maśle z kawałkiem pomidora /właśnie jadł śniadanie / , bez operacji się obeszło. Byłam z nią na konsultacji u P. Doktora w Świdnicy w "Latawcu"
Gość
Gość 22.08.2014, 23:40
zmiany są zauważalne i każdy musi to dostrzec.Oczywiście jest jeszcze sporo do poprawienia przede wszystkim obsluga i przyjęcia na Izbie Przyjęć ale idzie to w dobrym kierunku.Nowa prezes zna się bardzo dobrze na organizacji leczenia bo robila to w Latawcu i to z bardzo dobrym skutkiem.Myślę że w Dzierżoniowie będzie taki mały dobrze funkcjonujący Latawiec.Starostwo i Rada Nadzorcza sporo już zrobili by było lepiej i to daje nadzieję że Szpital krok po kroku będzie coraz bardziej spełnial nasze oczekiwania.
Gość
Gość 22.08.2014, 21:02
kiełbasa wyborcza,
to wykańczalnia, nic więcej
Gość
Gość 22.08.2014, 12:59
osiem godzin czekalem na izbie przyjec by laskawie z szedl pan doktur do pacietow pani ktor tam pracuja to chyba z kare zero uprzejmosci
Gość
Gość 21.08.2014, 18:55
Bo Grzesiu z pierdołami się w szpitalu nie leży.
Grzesiek
Grzesiek 21.08.2014, 16:23
Czego bym sobie życzył w Dzierżoniowskim szpitalu?

JAK NAJSZYBSZEGO PRZEWIEZIENIA DO WROCŁAWIA LUB LATAWCA. Mój znajomy tam leżał, dostał skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, potrzymali, 5 różnych diagnoz postawili po czym z bólami wypisali celem konsultacji i dalszej diagnozy do ...


... lekarza pierwszego kontaktu...
zbigk
zbigk 21.08.2014, 15:57
Brawo dla Starostwa i Zarządu Szpitala za modernizacje i inwestycje w nowoczesny sprzęt medyczny.Tak trzymać i do przodu
Gość
Gość 21.08.2014, 10:09
niech jeszcze wymienią kadrę lekarzy bo Pani doktor Anna na izbie przyjęć traktuje pacjentów jak zło konieczne
Gość
Gość 21.08.2014, 09:34
tego wszystkiego dokonał były prezes Dariusz Brzeziński.
wielki szacun mu się należy.
szkoda jednak że w materiale nikt o tym nie wspomniał...
Gość
Gość 21.08.2014, 08:30
wykanczalnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
Gość 20.08.2014, 22:31
W końcu za taki zapłacili :)
Gość
Gość 20.08.2014, 20:55
trochę się pozmieniało. dawno nie byłam. i mam inne wspomnienia. film laurka, ale ok.
Gość
Gość 20.08.2014, 20:12
Moze Pan Smolarz niech jako pierwszy skorzysta z tych fantastycznych usług szpitala powiatowego bo za zdrowo to on nie wygląda
Gość
Gość 20.08.2014, 19:44
Pozostaje życzyć dalszych sukcesów i przede wszystkim wytrwałości w walce z "niemożliwym" całemu Zarządowi Szpitala i Dyrektorowi ds. Medycznych. Ludzie tego oczekują.
Gość
Gość 20.08.2014, 17:14
Jakie dwa ambulanse? Ostatni ambulans wykorzystywany przez zespoły ratownictwa medycznego zakupiony został w 2010 roku i był to Mercedes Sprinter !! Pozostałe karetki systemu, czyli VW LT35 (rocznik 2006) i 2x VW Crafter (rocznik 2006 i 2007) są niewątpliwie do pilnej wymiany. Proszę sobie wyobrazić, jak potężny przebieg km muszą mieć te 7-8 letnie karetki..... Ja jako pacjent życzyłbym sobie co najmniej dwóch karetek.

Pozostałe