POŻEGNANIE WAKACJI Z TEATREM LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU

  • 26.08.2014, 16:27
  • Zbigniew Kukiełka
POŻEGNANIE WAKACJI Z TEATREM LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU
W ostatni weekend sierpnia Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu pożegna lato trzema spektaklami.

30 sierpnia o godz. 18.30 wszystkie wszędobylskie dzieci ciekawe świata zapraszamy do Amfiteatru przy pl. Teatralnym na spektakl „Och, Emil!” – ostatni z cyklu „Wieczorynki z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu”, który organizowany jest przez Teatr oraz Gminę Wałbrzych. Przygody rezolutnego, śmiesznego i odważnego chłopca, marzącego o tym, by stać się dorosłym, wyreżyserował Lech Chojnacki na podstawie książki Astrid Lindgren „Emil ze Smalandii31 sierpnia o godz. 12.30 w siedzibie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu odbędzie się przedstawienie „Jaś i Małgosia” w reż. J. J. Połońskiego, opowiadające
o przygodach niesfornych dzieci drwala, które trafiają do chatki Baby Jagi. W spektaklu została wykorzystana konwencja teatru w teatrze.
Tego samego dnia o godz. 20.00 w Parku Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju zaprezentujemy po raz ostatni w tym sezonie spektakl plenerowy „Co w strachu piszczy?” 
w reż. J. J. Połońskiego, który wypowiada wojnę wszelkim strachom zalegającym dziecięcą wyobraźnię. Będzie się musiał zmierzyć z nimi i pokonać je mały Jaś. Czy strach uda się przerobić na uśmiech, a lęk na zabawę? Przekonajcie się sami. Zapraszamy.

Zbigniew Kukiełka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe