POJEDYNEK NA SOPRANY W SZCZAWNIE ZDROJU

  • 29.08.2014, 07:18
  • Admin TVS
POJEDYNEK NA SOPRANY W SZCZAWNIE ZDROJU
Filharmonia Sudecka zaprasza na koncert plenerowy na zakończenie wakacji 2014. Znany i lubiany repertuar, wyjątkowe żeńskie głosy, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej.

Filharmonia Sudecka zaprasza na koncert plenerowy na zakończenie wakacji 2014. Znany i lubiany repertuar, wyjątkowe żeńskie głosy, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej oraz wspaniałe otoczenie Szczawna Zdroju składają się na atrakcyjną dla wszystkich propozycję na ostatni sierpniowy weekend. Koncert, Pojedynek na soprany odbędzie się 30 sierpnia 2014 roku, o godzinie 19 w Hali Spacerowej w Szczawnie Zdroju. Jako główne postacie wystąpią sopranistki: Agnieszka Sokolnicka, Maria Rozynek-Banaszak oraz Dorota Grzywaczyk. Orkiestrę poprowadzi Jerzy Kosek, a cały koncert Krystyna Swoboda. Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny!

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe