PAULINA CYWIŃSKA I DOROTA PRZĘZAK PONOWNIE WYGRYWAJĄ

  • 08.09.2014, 17:55
  • Admin TVS
PAULINA CYWIŃSKA I DOROTA PRZĘZAK PONOWNIE WYGRYWAJĄ
Paulina Cywinska i Dorota Przezak z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężają w swoich kategoriach wiekowych w wyścigu jazdy indywidualnej na czas podczas Pucharu Polski w Zamościu.

Paulina Cywinska i Dorota Przezak z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężają w swoich kategoriach wiekowych w wyścigu jazdy indywidualnej na czas podczas Pucharu Polski w Zamościu. Paulina wygrała w elicie kobiet zaś Dorota w klasyfikacji juniorek. Sukces też w tym wyścigu odniosła Monika Kopińska zajmując trzecie miejsce w seniorkach. Nie były to jedyne sukcesy dzierżoniowskich kolarzy ponieważ drugiego dnia w wyścigu ze startu wspólnego Dorota Przęzak ponownie zwyciężyła w juniorkach, a Paulina Cywińska w elicie kobiet zajęła 2 miejsce i zaraz za nią na 3 pozycji uplasowała się Monika Kopińska.


 

W dniach 6-7 września odbył się Puchar Polski w Zamościu. Pierwszego dnia rozegrane zostały wyścigi jazdy indywidualnej na czas. W kategorii elity pań po rywalizacji na dystansie 15km pewnie wygrała Paulina Cywińska, trzecia była Monika Kopińska a Natalia Mielnik zajęła 5 miejsce. Wśród juniorek zwyciężyła Dorota Przęzak. W wyścigu juniorek młodszych na dystansie 10km Sandra Traczyk była 10 a Weronika Laszkiewicz 13. Rywalizację juniorek młodszych wygrała Nikola Różyńska(ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziadz) . W rywalizacji juniorów młodszych nasi panowie zajęli- Paweł Szóstka 26 miejsce a Michał Mroczkowski 29 lokatę. Tutaj zwyciężył Pękala Piotr (Pogoń Mostostal Puławy).

Drugiego dnia zmagań w Zamościu  gdzie rozegrane zostały wyścigi ze startu wspólnego do rywalizacji jako pierwsi ruszyli juniorzy młodsi i elita pań. Tutaj po walce na 69km ciężkiej falistej trasie Paulina Cywińska zajęła 2 miejsce ustępując na finiszu jedynie Monice Krawczyk(Mayday Team Start Lublin). O losach zwycięstwa musiał zadecydować foto finisz. Trzecie miejsce ponownie zajęła Monika Kopińska. Wśród juniorek wygrała Dorota Przęzak. W rywalizacji juniorów młodszych zwyciężył Pękala Piotr Pogoń Mostostal Puławy a nasi kolarze byli: 19 Paweł Szóstka a 26 Michał Mroczkowski. W wyścigu juniorek młodszych na dystansie 50km wygrała Nikola Różyńska(ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziadz) a nasze młode kolarki: Weronika Laszkiewicz zajęła 7 lokatę a Sandra Traczyk uplasowała się na 11 miejscu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe