TO JUŻ TRZECI UNIWERSYTECKI ROK

  • 19.09.2014, 09:53
  • Admin TVS
TO JUŻ TRZECI UNIWERSYTECKI ROK
Dzierżoniowski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął trzeci rok swojej działalności. Uroczyste otwarcie roku akademickiego odbyło się 18 września 2014 roku w Kinoteatrze Zbyszek.

Dzierżoniowski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął trzeci rok swojej działalności. Uroczyste otwarcie  roku akademickiego odbyło się 18 września 2014 roku w Kinoteatrze Zbyszek. W przemówieniu inauguracyjnym prezes Fundacji Dzierżoniowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Romualda Skiba podziękowała władzom miasta i powiatu za pomoc i wsparcie działalności na rzecz jego studentów.

Uniwersytet powstał z myślą o ludziach dojrzałych, którzy chcą być sprawni intelektualnie i cieszyć się życiem. Głównymi celami są między innymi: prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie aktywności intelektualnej, kulturalnej, fizycznej, promocja i popieranie aktywnych form spędzania czasu oraz rozwijanie własnych zainteresowań, uczestnictwo w różnych formach życia społecznego, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Wykład inauguracyjny wygłosiła Jolanta Szwalbe, ekspert do spraw finansowo-ubezpieczeniowych, wydawca i autorka książek „Złap na zawsze wiatr w żagle” i „Myśl i działaj dla przyszłości". Zapraszamy chętnych do zgłaszania się do siedziby Uniwersytetu która mieści się przy ul. Bat. Chłopskich 19.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 20.09.2014, 22:07
bardzo ladne uroczyste otwarcie roku.

Pozostałe