GŁOSUJ NA OSOBOWOŚĆ REGIONU

  • 23.09.2014, 21:19
  • Admin TVS
GŁOSUJ NA OSOBOWOŚĆ REGIONU
Jak co roku podczas Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy" Państwo również mogą zagłosować na wybraną przez siebie osobę, która Państwa zdaniem w ciągu minionego roku zasłużyła się najbardziej w rozwój naszego regionu.

Jak co roku podczas Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy" Państwo również mogą zagłosować na wybraną przez siebie osobę, która Państwa zdaniem w ciągu minionego roku zasłużyła się najbardziej w rozwój naszego regionu. Kandydatów do nagrody "Osobowość Roku 2014" mogą Państwo zobaczyć pod linkiem http://www.sudeckiekrysztaly.pl/pages/glosuj.php



Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 21.01.2015, 21:09
Dla mnie osobowością, pracowitą osobowością jest Monika Wielichowska - nie potrzebuje głosów, bo nią jest i bez nich.
Bolesław Stawicki
Bolesław Stawicki 17.10.2014, 12:15
Kryształowy Dźwiniel

Ryszard Dźwiniel
24 września o 14:05 · Edytowany ·
Duża prośba:)!
Wielu z Was prosi mnie czasem o oddanie głosu w różnych plebiscytach czy konkursach, więc dzisiaj ja mam do Was prośbę:)
W związku z tym, że moja kandydatura została zgłoszona do Plebiscytu Gospodarczego "Sudeckie Kryształy" w kategorii "Osobowość regionu", zachęcam i proszę o oddanie na mnie głosu:) Już teraz wszystkim z Was bardzo dziękuję za udzielone poparcie!!! Szczegóły - tutaj http://www.sudeckiekrysztaly.p… Udostępnianie również mile widziane;)

Taka duża prośba ukazała się na Faceboku naszego burmistrza. Koniecznie trzeba się do niej zastosować i chociaż Dźwiniel już jest osobowością Bielawy, to jednak co region, to region. Jestem przekonany, że ten prestiżowy tytuł od prestiżowej Telewizji Sudeckiej na pewno otrzyma, wszak TV Sudecka, to nie tylko telewizja prestiżowa, ale i prestidigitatorska.
Jeśli mówić o Dźwinielu, jako o osobowości, a mając na uwadze osobowość kojarzoną z cechami pozytywnymi zasługującymi na uznanie, naśladowanie, wzorzec – to akurat nasz burmistrz jest przykładem karykatury takiej osobowości.
No, ale cóż – są oskary i maliny. Ale dla niektórych i tak to wszystko jedno. Pierwsze miejsce – to pierwsze miejsce. Dla jednych może być kryształ, dla innych PJ.
Głosujcie – niech się jeszcze pocieszy.
gość-dość
gość-dość 10.10.2014, 21:32
z całym szacunkiem , ale plebiscyt powinien sie nazywać Polityk Regionalny a nie osobowość... to bardzo niedobre mieszanie pojęć
Gość
Gość 28.09.2014, 11:34
kolejna bzdura wymyślona przez TV Sudecką!....czyżby brakowało już bardziej finezyjnych sztuczek propagandowych żeby wypromować swojego idola Ryszarda.....I tak wszyscy wiemy że zwycięzcą będzie właśnie on!....żenada....
Gość
Gość 24.09.2014, 09:47
Festiwal proznosci,fe...
Gość
Gość 24.09.2014, 09:32
Takie konkursy sa lipne . Tylko nabijają kase organizatorowi. Przecież jedna osoba np jeden z uczestników może oddać wiele głosów i jeszcze na bieżąco jest informowany o jego przebiegu :(
Gość
Gość 24.09.2014, 06:38
majatek wydadza na obala:):)
Gość
Gość 23.09.2014, 22:40
Szpytma i jego ludziki glosują same na siebie ????????????????????/
Gość
Gość 23.09.2014, 21:31
chodzi chodzi link :)
Gość
Gość 23.09.2014, 21:25
link nie chodzi

Pozostałe