100% BEZPIECZEŃSTWA

  • 25.09.2014, 12:57
  • admin TVS
100% BEZPIECZEŃSTWA
W Urzędzie Miasta w Bielawie odbył się niedawno audyt dotyczący bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.
W Urzędzie Miasta w Bielawie odbył się niedawno audyt dotyczący bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych.



admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 03.10.2014, 12:31
chyba wiem o którą babę chodzi, ona w przedszkolu potrafiła przy innych rodzicach powiedzieć do pewnej kobietki, że jest juz decyzja w sprawie przyznania zasiłku, na co tamta biedna tak się zmieszała, że żal naprawdę. chociaż to wg mnie żadna ujma, gdy np ma się niepełnosprawne dziecko, jak ta pani, albo gdy jest się na wychowawczym, zresztą są różne przypadki w życiu
Gość
Gość 03.10.2014, 12:31
chyba wiem o którą babę chodzi, ona w przedszkolu potrafiła przy innych rodzicach powiedzieć do pewnej kobietki, że jest juz decyzja w sprawie przyznania zasiłku, na co tamta biedna tak się zmieszała, że żal naprawdę. chociaż to wg mnie żadna ujma, gdy np ma się niepełnosprawne dziecko, jak ta pani, albo gdy jest się na wychowawczym, zresztą są różne przypadki w życiu
Gość
Gość 01.10.2014, 14:42
Autor pierwszego komentarza opisuje niedopuszczalne praktyki. Jeżeli są one prawdziwe prosi się o kontakt z Dyrektorem OPSu.
Gość
Gość 28.09.2014, 22:50
no dobrze, czyli pozostałe urzędy mogą szastać naszymi danymi bezkarnie
Gość
Gość 27.09.2014, 09:51
ale oni mówią,że badali bezpieczeństwo w urzędzie....
Gość
Gość 26.09.2014, 20:35
W przeciwieństwie do niej nie będę się narażać na łamanie zasad dot. ochrony danych... mogę tylko dodać, że wiele ich tam nie ma... (w sensie niewiele babek od świadczeń rodzinnych)
ciekawa
ciekawa 26.09.2014, 18:57
Prosze podac wiecej szczegolow ktora to Pani taka wylewna z opsu
Gość