NOWY TRENER, NOWI SIATKARZE I NOWE CELE

  • 02.10.2014, 23:29
  • Admin TVS
NOWY TRENER, NOWI SIATKARZE I NOWE CELE
Kibice z Bielawy i okolic niemal pięć miesięcy musieli czekać , aby ponownie móc obejrzeć zmagania swojego zespołu rywalizującego w rozgrywkach szczebla centralnego.

Kibice z Bielawy i okolic niemal pięć miesięcy musieli czekać , aby ponownie móc obejrzeć zmagania swojego zespołu rywalizującego w rozgrywkach szczebla centralnego. W ostatni weekend wystartowały bowiem rozgrywki ligowe w całym kraju, jednak zespół Beewatec  Bielawianka Bester Bielawa pierwszą kolejkę rozgrywał na wyjeździe. Z tego też powodu prawdziwa inauguracja dla naszego klubu będzie dopiero przed własną publicznością już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Tego dnia podejmiemy we własnej hali Wojskowy Klub Sportowy Sobieski Arena Żagań, z którym to w poprzednim sezonie graliśmy aż cztery razy i trzykrotnie z parkietu schodziliśmy jako zwycięzcy. Jednak w najważniejszym ostatnim meczu sezonu musieliśmy uznać wyższość przeciwnika, który ostatecznie wyprzedził nas w tabeli na koniec zmagań w II lidze.  Jak będzie tym razem okaże się już w najbliższy weekend. Nasz klub z wielkimi nadziejami rusza na podbój drugoligowych parkietów, ponieważ  w trakcie okresu pomiędzy sezonami Zarząd poczynił sporo starań, aby do Bielawy ściągnąć kilku nowych wartościowych siatkarzy  i trenera ze znanym nazwiskiem.  Szkoleniowcem BBBB od sierpnia jest Marcin Jarosz, który w poprzednich sezonach prowadził pierwszoligowy zespół Avia Świdnik. Nazwisko naszego trenera jest znane w środowisku siatkarskim i nie tylko. Jego ojciec Maciej jest olimpijczykiem z Moskwy i trzykrotnym srebrnym medalistą Mistrzostw Europy a młodszy brat Kuba jeszcze do nie tak dawna reprezentantem kraju. W ekipie z Bielawy pojawiło się także wiele nowych siatkarzy, są także i nasi wychowankowie,  tak więc zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na pierwsze spotkanie w sezonie 2014/2015 przed własną publicznością. Bądźcie razem z naszymi siatkarzami na meczu,  który miejmy nadzieje rozpocznie marsz o najwyższe pozycje w 2 grupie II ligi, w której to występuje 10 zespołów.

Zapraszamy do kibicowania BBBB, bo jak zawsze serwujemy mega emocje.

Beewatec Bielawianka Bester Bielawa vs WKS Sobieski Żagań

Sobota 04.10.2014 godz. 18:00

Hala w SP 10 Bielawa,  ul. Grota Roweckiego 6

Terminarz meczów  Beewatec Bielawianka Bester Bielawa w rozgrywkach II ligi we własnej hali:

04.10.2014 – WKS Sobieski Żagań

25.10.2014 – MOKiS Siatkarz Oleśnica

15.11.2014 – KS Gwardia Wrocław

29.11.2014 – AZS UZ Zielona Góra

06.12.2014 – SPS Chrobry Głogów

20.12.2014 – MKS Olavia Oława

10.01.2015 – MUKS Orion Sulechów

24.01.2015 – UKS Mickiewicz Kluczbork

14.02.2015 – MKST Astra Nowa Sól

Wszystkie spotkania rozgrywane są w soboty o godz. 18:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie przy ul. Grota Roweckiego 6.  Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym siatkarzom, ponieważ SERWUJMY MEGA EMOCJE i mamy najlepszych kibiców siatkarskich na Dolnym Śląsku.Od lewej stoją: Michał Tomiałowicz (atakujący), Michał Glinka (środkowy bloku), Tomasz Surtel (środkowy bloku), Łukasz Jurczyński (środkowy bloku), Marek Wawrzyniak (przyjmujący), Krzysztof Prokopowicz (przyjmujący), Andrzej Zemanek (II trener), Marcin Jarosz (I trener).

Od lewej siedzą: Grzegorz Kukla (liero), Alex Strubbe (atakujący), Maciej Byczek (libero), Maciej Leński (rozgrywający), Kamil Durski (rozgrywający), Mateusz Polakowski (przyjmujący)

Zapraszamy także do odwiedzania naszej strony internetowej: www.bielawianka-siatkowka.pl oraz fanpage klubu na facebooku:  www.facebook.com/KSBielawiankaBesterBielawa 

JUNIORZY Beewatec Bielawianka Bester Bielawa 2014/2015

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe