WYGRANA Z SOBIESKIM ŻAGAŃ NA INAUGURACJĘ II LIGI W BIELAWIE

  • 06.10.2014, 12:41
  • Admin TVS
WYGRANA Z SOBIESKIM ŻAGAŃ NA INAUGURACJĘ II LIGI W BIELAWIE
W sobotni wieczór w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością siatkarze Beewatec Bielawianka Bester Bielawa pokonali 3:0 zespół WKS Sobieski Żagań.

W sobotni wieczór w pierwszym spotkaniu przed własną publicznością siatkarze Beewatec Bielawianka Bester Bielawa pokonali 3:0 zespół WKS Sobieski Żagań. Można by rzecz patrząc na wynik spotkania, że był to łatwy mecz, ale tak w rzeczywistości nie było. Goście przyjechali do Bielawy w niemal identycznym zestawieniu w jakim grali przed rokiem, zaś w naszym zespole w pierwszej szóstce plus libero wystąpiło 5-ciu nowych zawodników w porównaniu z poprzednim sezonem. Stąd jeszcze w niektórych momentach widać było czasami brak zgrania. Sama gra jednak cieszyła oko dosyć licznie zgromadzonej na hali publiczności. 

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe