GALA OPEROWO-OPERETKOWA W SZCZAWNIE ZDROJU

  • 08.10.2014, 23:16
  • Admin TVS
GALA OPEROWO-OPERETKOWA W SZCZAWNIE ZDROJU
Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu śpiewaków Międzynarodowej Grupy Operowej Sonotrio Ensemble już 17 października w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju.

Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu śpiewaków Międzynarodowej Grupy Operowej Sonotrio Ensemble już 17 października w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju. Muzyczna uczta w towarzystwie znakomitych głosów operowych w jednym z najpiękniejszych wnętrz teatralnych. Na scenie zaprezentuje się sześcioro solistów, zaś słowem wiążącym okrasi całość wrocławska aktorka Martyna Witowska. Podczas koncertu zabrzmią pełne emocji kompozycje, m.in. Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe czyli najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata“, „Opowieści Hoffmanna“, „Lakme“, „Carmen“, „Halka“, „Porgy and Bess“ i wiele innych. Odkryjemy czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych duetach i scenach z operetek „Księżniczka czardasza“ i „Wesoła wdówka“. Zapraszamy na niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii.

 

Wykonawcy:

Agnieszka Drożdżewska - sopran (Wrocław)

Anna Wilczyńska - sopran (Wrocław)

Barbara Spitzer - sopran (Wiedeń)

Izabela Strzelecka - mezzosopran (Wrocław)

Tomasz Tracz - tenor (Białystok)

Ivo Michl - baryton (Praga)

Przy fortepianie - Witold Janusz (Wrocław)

Prowadzenie - Martyna Witowska (Wrocław)

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe