FESTIWAL MARII CZUBASZEK ZA NAMI

  • 13.10.2014, 12:27
  • Admin TVS
FESTIWAL MARII CZUBASZEK ZA NAMI
Polanica Zdrój opanowana została przez gwiazdy spod znaku Radiowej "Trójki" z Marią Czubaszek na czele. Po bilety ustawiła się długa kolejka fanów i niestety nie wszystkim się udało dostać na wyjątkowy finałowy koncert.

Polanica Zdrój opanowana została przez gwiazdy z pod znaku Programu III Polskiego Radia z Marią Czubaszek na czele. Po bilety ustawiła się długa kolejka fanów i niestety nie wszystkim się udało dostać na wyjątkowy finałowy koncert, który odbył się 11 października w Teatrze Zdrojowym.
Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.10.2014, 23:53
Dla mnie genialny pomysł na promocję Polanicy, gratuluję kocham Trójkę
Gość
Gość 13.10.2014, 00:23
Pani Maria jak zawsze rewelacyjna, dziękujemy za tak miły i sympatyczny wieczór, z pewnością będę na kolejnym Pani Festiwalu

Pozostałe