Piątek, 18.10.2019

ROZMOWA Z IRENEUSZEM ZYSKĄ

  • 21.10.2014, 12:11
  • Admin TVS
ROZMOWA Z IRENEUSZEM ZYSKĄ
Wybory za niecały miesiąc. O fotel burmistrza Świebodzic będzie się ubiegał Ireneusz Zyska. Jakie ma plany i koncepcję na rozwój tego miasta dowiedzą się Państwo z rozmowy.
Wybory za niecały miesiąc. O fotel burmistrza Świebodzic będzie się ubiegał Ireneusz Zyska. Jakie ma plany i koncepcję na rozwój tego miasta dowiedzą się Państwo z rozmowy.

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 26.11.2014, 11:48
burmiszcz, burmiszcz, aktywne działanie, na dzień dzisiejszy. Po jakiemu on gaworzy?
Marek
Marek 03.11.2014, 12:07
Szkoda że nie śledziłem tych waszych bredni wczesniej. Nikt nikomu nie zabrania kandydować a oczernianie innych nie znając ich jest świństwem. Ja nie znam Pana Zyski Osobiście ani kandytatów na radnych więc nie będę ich oczerniał a wy jakbyście mieli mozliwość kandydować to obawiam się że inni ludzie też powiedzieliby że pchacie się do koryta.
Marek
Marek 03.11.2014, 12:07
Szkoda że nie śledziłem tych waszych bredni wczesniej. Nikt nikomu nie zabrania kandydować a oczernianie innych nie znając ich jest świństwem. Ja nie znam Pana Zyski Osobiście ani kandytatów na radnych więc nie będę ich oczerniał a wy jakbyście mieli mozliwość kandydować to obawiam się że inni ludzie też powiedzieliby że pchacie się do koryta.
darek
darek 29.10.2014, 23:08
Ps, lepszego dla miasta (wizerunek/dzialanie) niz Pan Zyska to nie ma.
darek
darek 29.10.2014, 23:06
Witam, a ja będę na tego Pana głosował.
Dwie kadencję Pana Kozuchowicza mi w zupełności wystarczą.
Nie chcę krytykować obecnego burmistrza, ale uważam, że władza nie powinna być w jednych rękach przez tak długi okres. Lepszego kandydata nie ma.
Gość
Gość 25.10.2014, 19:21
pieprz... psy z Ratusza wszędzie puszczają swoje bąki, szkoda czasu na czytanie komentarzy...
Gość
Gość 24.10.2014, 22:47
Nie nikt nie kłamał, Zyska załatwiał bo chciał pokazac co potrafi a nie martwi sie że być może trochę nagina prawo i trzeba podwórko po nim zamiatać. A poz tym ładnie to tak aby zastępca podważał decyzje swojego przełożonego? Chciałbym wiedzieć co Ci Zyska załatwił?
Mieszkaniec Świebodzic
Mieszkaniec Świebodzic 24.10.2014, 08:07
Było oficjalne pismo do Kożuchowicza i oficjalna odpowiedź że się nie da! A jednak się dało, to ktoś tu kłamał.
miezkaniec
miezkaniec 23.10.2014, 19:28
Do mieszkańca Świebodzic: wierz mi jakbyś przyszedł do Kozuchowicza tez by ci załatwił. Ireneusz załatwiał tym, którym chciał bo mnie pogonił jak psa.
Gość
Gość 23.10.2014, 19:24
Dlaczego Zyska kłamiesz za twojej kadencji była próba ogłoszenia upadłosci Sileny i co ? Nic nie zrobiłeś.Bo nie ma jak jej ogłosic bo majatek to ZERO więc nie da sie ogłosic upadłości. jako prawnik powinienes to wiedzieć!!!!!!! Sam zgłosiłem pomysły do budzetu obywatelskiego. I jest realizowany! Dlaczego sam nie pracujesz w Świebodzicach tylko uciekłeś do Wrocławia.? Aktywny samotny burmistrz na arenie krajowej. szkoda że nie słyszałeś Szełemeja. Mądry facet. Jeszcze musisz sie trochę nauczyć. A na pewno nie jestes ojcem WSSE Inwest Park. Twojej aktywnosci sie boje bo tylko bedziesz jeździł i kasy w budzecie na delegacje nie wystarczy.
Benek
Benek 23.10.2014, 19:04
Pan Zyska już nawet obstawił posady w urzędzie. Jeden z jego kolegów kandydat na radnego Tomasz Czekaj, chwali się już pewną posadą zastępcy burmistrza Świebodzic. Banda, która nie myśli o mieszkańcach tylko o korycie.
@adamb
@adamb 23.10.2014, 15:46
"Wynocha ze Świebodzic" - to nie jest rasistowskie podejście?
Gość
Gość 23.10.2014, 14:34
Urząd burmistrza miasta nie jest utrzymywany z budżetu państwa mądralo :D Idź gimbusie odrób lekcje, a nie wtrącasz się jak dorośli rozmawiają.
adamb
adamb 23.10.2014, 14:29
do @adamb rasistą nie jestem tylko realistą.Brzydzę się kłamstwa.To już nie jest wałbrzyszaninem z krwi i kości co kolanka w Wałbrzychu rozbijał.Wszyscy wiemy,że temu panu tak naprawdę nie zależy na Świebodzicach tylko na dobrej posadzie w urzędzie czyli posadka z budżetu państwa.Może sobie kandydować ale i tak nie wygra.Ten jego start w Wałbrzychu to był gwóżdz do politycznej trumny.,
Mieszkaniec Świebodzic
Mieszkaniec Świebodzic 23.10.2014, 10:58
No, nie tylko ładnie mówi, ale także robi. Moje słowa nie są bez pokrycia. Ponad 10 lat próbowałem załatwić w urzędzie miejskim sprawę prawną dotyczącą mieszkania. Nie udało się za Wysoczańskiego, nie udało się za Gucwy. Już bez nadziei przypadkowo spotkałem się z Panem Zyską jak był wiceburmistrzem w zupełnie innej sprawie. Opowiedziałem mu o swoim problemie. Ten wysłuchał i powiedział: "spróbuję coś zrobić". Za pół roku sprawa została załatwiona! Dlatego zagłosuję na Pana Ireneusza Zyskę.
@adamb
@adamb 23.10.2014, 10:39
Po pierwsze, Pan Zyska urodził się w Świebodzicach. Po drugie, nawet gdyby tak nie było, to nikt nie ma prawa zabronić mu kandydować i mieszkać w Świebodzicach. Jesteś rasistą adamb i publikujesz tu rasistowskie wpisy. Każdy ma prawo mieszkać w Świebodzicach.
Gość
Gość 23.10.2014, 10:36
Tak Gościu? Nie ma czego się obawiać? To dlaczego jego wpisów nie można komentować? Może dlatego, że boi się pytań o to, dlaczego nie zrealizował programu sprzed 4 lat, a chwali się cudzymi osiągnięciami?
Gość
Gość 22.10.2014, 18:38
Mylisz się gościu, obecny burmistrz nie ma czego się obawiać. Pan Ireneusz pięknie mówi ale jest to nawijanie makaronu na widelec i tyle w tym jest konkretów co nic. Swoje populistyczne hasła nie działają już na ludzi, którzy sa bardziej świadomi swoich wyborów.
Poza tym w swojej grupie poza może dwoma wyjataki ma zupełnie nie merytorycznych i z przypadku ludzi, którzy dopiero teraz zauważyli że trzeba w mieście coś zrobić. Wcześniej aktywności łącznie z panem Zyską ZERO!!! Tak Swiebodzice zasługują na jeszcze więcej dobrych rzeczy ale nie osiagną tego z tym Panem. Wyobraźni o funkcjonowaniu samorządu pomimo 5 letniej pracy też ZERO!! Pozdrawiam
Gość
Gość 22.10.2014, 08:58
Obecny burmistrz Świebodzic ma się z pewnością czego obawiać, a zmiana by się przydała na lepsze
adamb
adamb 21.10.2014, 22:40
Świebodzice zasługują na lepszego kandydata.Na pewno nim nie jest pan Ireneusz.Wałbrzyszanin mieszkający w Świebodzicach.Pamiętamy,że jest pan wałbrzyszaninem bo rozbijał pan na wałbrzyskim bruku kolanka.Wynocha ze świebodzic.

Pozostałe