Niedziela, 21.07.2019

ZOBACZ KTO WYSTĄPI NA SUDECKICH KRYSZTAŁACH 2014

  • 04.11.2014, 23:44
  • Admin TVS
ZOBACZ KTO WYSTĄPI NA SUDECKICH KRYSZTAŁACH 2014
Dużymi krokami zbliżają się Sudeckie Kryształy 2014, podczas których jak co roku przewidzianych jest wiele artystycznych atrakcji. Warto też wspomnieć, że całość poprowadzi znany wszystkim Artur Orzech.

Dużymi krokami zbliżają się Sudeckie Kryształy 2014, podczas których jak co roku przewidzianych jest wiele artystycznych atrakcji. Warto też wspomnieć, że całość poprowadzi znany wszystkim Artur Orzech. Na scenie prócz laureatów w tym roku pojawią się takie gwiazdy polskiej sceny jak Paulina Lenda. Kolejną gwiazdą wieczoru będzie zespół Mikromusic z pochodzącą z Bielawy Natalią Grosiak, a gwiazdą wieczoru tym razem będzie Tadeusz Woźniak z zespołem. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w Plebiscycie Sudeckie Kryształy, którego gala finałowa odbędzie się w Zamku na Skale 7 listopada szczegóły na www.sudeckiekrysztaly.pl

 

Admin TVS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 09.11.2014, 11:15
https://www.youtube.com/watch?…
Gość
Gość 05.11.2014, 16:08
Podane wyniki plebiscytu : 49,4 % ze wskazaniem na burmistrza Bielawy - Ryszarda Dżwinela i 45 % na burmistrza Kłodzka - Bogusława Szpytmę potwierdza , że osoba która w swoich komentarzach podważa wiarygodność i wskazuje na manipulacje wynikiem przez samą TV i zainteresowanego nie osiągnęła mimo to satysfakcjonującego wyniku. Tak mała przewaga nad burmistrzem Kłodzka potwierdza , że prawdziwym zwycięzcą jest ten drugi.
Gość
Gość 04.11.2014, 23:43
Trzeba było głosować, a nie teraz jęczeć, że się nie udało, kto lepiej zorganizowany ten wygrywa, więc widać, że sztab Dźwiniela pracował ostro i mają swojego lidera na podium
Gość
Gość 01.11.2014, 18:26
Wstyd mi za naszą TV sudecką, bo kiedy chciałem wysłać sms-a na swojego kandydata grubo przed zamknięciem terminu plebiscytu, była już blokada. Redakcja zamknęła możliwość głosowania, bo w założeniu miał "wygrać" burmistrz Bielawy. Będę na uroczystości w Trzebieszowicach, więc lepiej będzie , aby pominąć ten żałosny spektakl z ogłoszenia " wyników plebiscytu".
Gość
Gość 31.10.2014, 22:49
Plebiscyt ogłoszony przez TVP Dolnośląską miał by jakąś wartość, a ten ???
Gość
Gość 31.10.2014, 21:56
Redakcja TVSudeckiej z rodziną i znajomymi Dżwinela nie pójdą spać aż do północy bo ślą sms y. na swojego pupila w tym niereprezentatywnym plebiscycie. Kiedy głosują jedne i te same osoby w kółko , jakie ma to przełożenie , aby traktować poważnie wynik czegoś takiego ? Zabawa , sztuka dla sztuki na własny redakcji i Dżwinela użytek.
Gość
Gość 27.10.2014, 18:47
Burmistrz Bielawy to pupilek TV Sudeckiej , sami na niego ślą SMS-y , oraz rodzina i znajomi Dzwinela. Ten niemiarodajny "plebiscyt na osobowość regionu" to przedwyborcza kampania dla naiwnych !!!!!
Gość
Gość 21.10.2014, 12:12
kur.... ale gwiazdy ... a co powiecie o zamku na skale w którym to jawnie własciciel wykorzystuje ludzi nie płacąc im za wykonaną prace ??
Bolesław Stawicki
Bolesław Stawicki 17.10.2014, 11:53
http://boleslawstawicki.blogsp…
Gość
Gość 16.10.2014, 20:54
Umieśćcie aktualne zdjęcie burmistrza Dżwinela , a nie z przed 10 lat....
Gość
Gość 16.10.2014, 20:54
Umieśćcie aktualne zdjęcie burmistrza Dżwinela , a nie z przed 10 lat....
Gość
Gość 16.10.2014, 20:54
Umieśćcie aktualne zdjęcie burmistrza Dżwinela , a nie z przed 10 lat....
Gość
Gość 14.10.2014, 19:58
TV Sudecka promuje Dżwinela i sama na niego wysyła SMS-y
Gość
Gość 14.10.2014, 10:15
Dla niektórych każda inicjatywa jest zła, ja popieram bo ktoś coś robi i nie koniecznie za Twoje pieniądze, wiec dupę rusz i coś też zrób
Gość
Gość 14.10.2014, 09:08
Popieraj,popieraj,widocznie jestes czescia tej szopki,powodzenia...
Gość
Gość 10.10.2014, 20:56
Takie plebiscyty mobilizują do jeszcze większego zaangażowania. Popieram.
Gość
Gość 08.10.2014, 07:47
Ze im to jeszcze sie nie znudzilo,ech...
Gość
Gość 08.10.2014, 00:26
Ja tez chce tam być fajnie się zapowiada czy można kupić bilety?
Gość
Gość 07.10.2014, 23:31
Tak a świstak siedzi i zawija w sreberka, pewnie sam wysyła na siebie smsy
Gość